Nuosavų nuotraukų spausdinimas ant drobės

Drobės namamsAr kada nors norėjote atsispausdinti savo nuotraukas ant drobės, bet nežinojote, nuo ko pradėti? Tai paprasčiau, nei manote! Atlikę kelis paprastus veiksmus, nuotraukas galite paversti meno kūriniais, kurie išdidžiai kabės jūsų namuose ar biure. Šiame žingsnis po žingsnio vadove sužinosite viską, ką reikia žinoti norint spausdinti savo nuotraukas ant drobės, pradedant tinkamų medžiagų pasirinkimu ir baigiant drobės ištempimu bei tvirtinimu. Nesvarbu, ar esate profesionalus fotografas, ar tik mėgėjas, šis vadovas padės jums maksimaliai išnaudoti savo nuotraukas spausdinant jas ant drobės. Taigi pasiruoškite sukurti savo šedevrą! Drobes užsakyti ČIA iš didelio asortimento.

Tinkamų medžiagų pasirinkimas

Jei norite spausdinti nuotraukas ant drobės, turite pasirinkti tinkamą medžiagą. Spaudai ant drobės dažniausiai naudojamos dvi medžiagos: medvilnė ir poliesteris. Medvilnė yra natūralesnė, todėl jūsų drobė atrodys organiškiau, o poliesteris yra patvaresnis ir mažiau jautrus pelėsiui.

Jei spausdinate daug nuotraukų, galbūt norėsite rinktis poliesterį, nes jis ilgiau tarnauja ir yra atsparesnis blukimui. Tačiau jei norite, kad nuotraukos atrodytų natūraliau, geriau rinktis medvilnę. Spausdinimas ant drobės – įsigyti ČIA ir pasitarkite su specialistais. Medvilnę taip pat lengviau nuimti, jei norėtumėte pakeisti nuotraukų vietą. Taigi viskas iš tiesų priklauso nuo jūsų poreikių ir to, ką norite pasiekti su savo nuotraukomis.

Drobės paruošimas

Prieš spausdindami nuotraukas ant drobės, turite įsitikinti, kad drobė paruošta. Pirmiausia turėsite nuvalyti drobę, nušluostydami nuo jos visus nešvarumus, pavyzdžiui, dulkes, purvą ar pluoštus. Tam galite naudoti minkštą teptuką arba švarią šluostę. Kai drobė bus švari, galite pieštuku pažymėti kraštus, kur planuojate patalpinti paveikslą. Tai padės teisingai išdėstyti vaizdą perkeliant jį ant drobės. Taip pat turėsite įsitikinti, kad drobė yra ištempta. Kai kurios drobės būna jau ištemptos, bet jei jūsų drobė tokia nėra, galite nesunkiai ištempti ją patys, naudodami neštuvų rėmą. Taip užtikrinsite, kad drobė ilgus metus išliks įtempta ir nesiraukšlėta.

Paveikslo perkėlimas ant drobės

Tai yra smagiausia dalis – iš tikrųjų perkelti vaizdą ant drobės! Nors yra daugybė skirtingų technikų ir įrankių, rekomenduojame nuotraukas ant drobės spausdinti naudojant projektorių. Naudodami projektorių gausite tikrai tikslų vaizdą ir užtikrinsite, kad jūsų nuotrauka atrodys būtent taip, kaip norite.

Prieš pradėdami perkelti vaizdą, turite įsitikinti, kad projektorius įjungtas, patalpoje tamsu, o projektorius nukreiptas į sieną. Tai padės jums gauti tikrai aiškų vaizdą, su kuriuo galėsite dirbti. Dabar, kai vaizdas projektuojamas ant sienos, galite padėti drobę prie sienos ir tinkamai ją išdėstyti, kad vaizdas būtų projektuojamas ant drobės. Įsitikinkite, kad drobė yra įtempta, nesusiraukšlėjusi ir švari, kad vaizdas būtų aiškiai projektuojamas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *