Šventės laive

Prasidedant pavasariui, vasarai, daugeliui prasideda ir įsimintinų švenčių metas. Viena iš idėjų, kurią verta išbandyti šiais metais – laivo nuoma. Jeigu niekada jaukios šventės nebandėte sukurti laive, pats metas tai išbandyti. Laivo nuoma yra nepakartojama patirtis, leidžianti ne tik turėti privatų savo vakarėlį ar šventę, bet ir pasimėgauti nepaprastomis gamtos dovanomis. Juk kur kitur pamatysite tokią gražią harmoningą aplinką, jeigu ne plaukdami laivu. Vanduo, dangus, laivą lydinčios žuvėdros, tolstantys krantai. Dieną laive labai gražu, o naktį dangus ir vanduo susilieja, belieka romantiški pakrančių žiburiai.

Gimtadienio staigmena

LaivaiAr dar neatsibodo rengti visada tokius pačius savo gimtadienio vakarėlius? Visada susitinkate mieste, nueinate į barą, paryčiais parlinguojate namo. O gal kitaip, gal susitinkate pas jus bute, nusiaubiate jį iki pamatų, paryčiais visi išlinguoja namo. Arba dar kitas vienodas scenarijus: išsinuomojate kaimo sodybą, o ten jau niekas jūsų nesuvaldys… Kam gimtadienius apkrauti monotonija? Jie būna kas metai, vadinasi, kasmet reikia rengti kažką naujo. Laivo nuoma – dar nebandyta nuostabi idėja, kuri pripildys jūsų šventę geriausių emocijų. Su draugais susitikite prie Baltijos jūros, vasaros metu ten smagiai praleiskite laiką. Vėliau eikite į išnuomotą laivą, kur jūsų lauks privati aplinka, smagus pasiplaukiojimas, vaišės, šokiai ir neprilygstamos akimirkos.

Geriausias mergvakaris

Nerašyta taisyklė – per mergvakarį reikia daryti staigmeną jaunamartei. Tad jeigu esate geriausia jos draugė, o galbūt sesuo, ir norite draugei surengti pačią smagiausią šventę, tegul tai būna nuostabus mergvakaris. Jis gali vykti laive. Turėsite daug puikių kadrų, o draugė visą gyvenimą prisimins, kad pagaliau buvote tokioje šventėje, kokios įspūdžiais negali pasigirti kiti.

Ypatingos vestuvės

Vestuvėms taip pat visada ieškome ypatingos nuotaikos, aplinkos ir idėjos. Vanduo, laivai, jūra, vandens paukščiai – tai visiems priimtinos romantikos idėjos. Išsinuomokite nuostabų laivą, kuriame tilptų visi jūsų svečiai. Tai gali būti tik trumpas pasiplaukiojimas dienos metu vardan gerų nuotraukų. Tačiau taip pat tai gali būti ir ilgai trunkantis vienos ar kelių dienų vakarėlis. Ypatingos vestuvės yra tada, kai jūs galite pasakyti, kad jų nesupainiosite su jokia kita švente.

Kolektyvo pramoga – žvejyba

Progresyvios biurai nuolat galvoja, kaip labiau suartinti savo kolektyvo narius, paversti juos draugiškais, vienas kitą geriau pažįstančiais, labiau pasitikinčiais. Darbo šventės – vienas iš būdų auginti tokį pasitikėjimą. Nežinote, ką veikti su darboviete per šventę? Ruoškitės į žvejybą laivu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *