Aulinukai moterims: kokie jų skirtumai

Jeigu internetinėje avalynės parduotuvėje pasirinktumėte sekciją „aulinukai“, pamatytumėte, kad tų aulinukų yra tikrai daug ir įvairių. Ir visi jie kažkuo skirtingi. Tad juos tikrai galima skirstyti į atskiras kategorijas. Štai populiarios moteriškų aulinukų rūšys.

Žieminiai sniego aulinukai

Šie aulinukai paprastai yra pagaminti iš neperšlampamo audinio paviršiuje. Priklausomai nuo kainos, ten gali būti ir oda, ir poliesterio mišinys, ir įvairios sintetinės medžiagos, sulaikančios drėgmę. Su tokiais aulinukais nebaisu eiti žiemą per pusnis, nes viršus gražiai užsiveržia puikia virvele, kad per viršų į aulus neprikristų sniego. Tokie aulinukai turi ilgą arba pusiau ilgą aulą, tačiau visada ilgesnį negu iki kulkšnies, nes pritaikyti vaikščiojimui po sniegus. Taip pat šie aulinukai turi ir šiurkštų padą su giliu protektoriumi, todėl bus patogu eiti slidžiomis sąlygomis – nebijosite, kad paslysite ir nukrisite. Viduje visada yra šiltinamieji sluoksniai, kurie gali būti įvairūs. Tai gali būti ir vatalinos audinys, ir sintetiniai įvairūs šiltinimai, ir kailis, ir vilna, ir kiti sluoksniai. Tad su tokiais aulinukais nesušalsite šalčiausią žiemą.

Žieminiai miesto aulinukai iki kulkšnies

Aišku, po pusnis pasivaikščioja ne kiekviena moteris, net jeigu žiemą sniego būna daug. Mieste keliai, šaligatviai ir kiemai yra valomi, tad bristi per sniegą nebeprireikia. Miesto žieminiai aulinukai dažniau yra iki kulkšnies ir tiesiog išsiskiria gražiu dizainu. Čia svarbu, kokios spalvos yra aulinukai, kaip dera raišteliai, padas ir bato korpusas. Jis gali būti padengtas oda, tikru arba dirbtiniu zomšu (versta oda), netgi velvetu. Miesto aulinukai yra populiariausi batai, kurių jums reikės žiemą, jeigu gyvenate mieste.

Ilgų aulų batai virš kelių

Dar vienas populiarus pasirinkimas, tačiau tinkantis ne kiekvienai – tai ne aulinukai, o visi auliniai. Kai aulas užima didžiąją bato dalį. Tai gali būti labai ilgais aulais batai, aulai baigiasi virš kelių, tačiau aulai yra tokios sandaros, kad būtų lengva sulenkti kojas per sąnarius. Tokie batai labai gražiai atrodo ant aukštų lieknų moterų su sijonais.

Guminiai aulinukai pavasariui

Dar viena aulinukų rūšis – tai guminukai. Juos turi visi vaikai ir kai kurie suaugę. Labai praverčia, jeigu pavasarį arba žiemą tenka teškenti per balas ar pažliugusį sniegą. Tada tai tampa vieninteliu būdu užtikrinti sausą kojų būklę.

Laipiojimo ir ėjimo aulinukai

Šiuos labiausiai mėgsta keliautojai, mat tokia avalynė pritaikyta ilgiems atstumams įveikti, stabiliai išsilaikyti ant uolos ir kitų vietų, kur gali būti slidu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *