Burnos irigatorius: privalumai ir trūkumai

Šiuo metu burnos irigatorius yra populiarėjantis pasirinkimas iš visų tarpdančių valymo priemonių. Daugiau apie jas galite sužinoti apsilankę šioje https://waterpik.lt/ interneto svetainėje. Kokie yra šio prietaiso privalumai ir trūkumai bei, ką reikia žinoti, kad įsigytumėte tinkamą?

IrigatoriusDaugelis žino, kad reikia kasdien bent du kartus valyti tarpdančius. Vis dėl to, didžioji dauguma žmonių to nedaro. Taip pat yra didelė dalis tų, kurie nežino, kad reikia valyti tarpdančius. Svarbu pasakyti, kad tarpdančių valymas užtikrina, kad dantys bei dantenos bus sveikos. Tai labai svarbu, nes bakterijos sąveikauja su maisto likučiais ir susidaro apnašos. Vėliau, jeigu laiku tokios apnašos yra nenuvalomos, tai apnašos sukietėja ir pasidaro dantų akmenys. Su dantų šepetėlių neįmanoma išvalyti tarpdančių ir tuomet juose taip pat formuojasi dantų akmenys. Norėdami išlaikyti tarpdančius sveikus, turite užtikrinti, kad juose nesikaups apnašos. Jeigu reguliariai ir tinkamai valysite tarpdančius, o ne tik dantis, tai užtikrinsite, kad bus sumažintas apnašų kaupimasis ne tik ant dantų paviršiaus, bet ir tarpdančiuose. Svarbu paminėti, kad tai tuo pačiu gerins dantenų kraujotaką bei apsaugos dantis nuo ėduonies. Dėl to reikia netingėti ir skirti laiko tinkamai burnos higienai užtikrinti. Tarpdančiai valomi tarpdančių siūlu ir tarpdančių šepetėlių dažnai neišvalomi tinkamai. Be to, tokios priemonės gali pažeisti dantenas ir tuomet bus tik blogiau, pavyzdžiui, ilgą laiką traumuojant dantenas vėliau gali prasidėti dantenų problemos.

Dabar galima rasti šiuolaikiškus tarpdančių valymo prietaisus, kurie vadinami burnos irigatoriais. Visi besidomintys apie juos nori sužinoti, kokie yra jų privalumai ir trūkumai. Kaip didžiausią privalumą galima paminėti tai, kad jie daug geriau išvalo tarpdančius, nei tarpdančių siūlas ar tarpdančių šepetėlis. Be to, jie nežaloja dantenų. Tiesa, tam būtina pasirinkti tinkamą burnos irigatorių, kuris švelniai veikia dantenas. Ne visi prietaisai vienodai geri. Atminkite tai. Tuo pačiu reikia paminėti ir trūkumus. Vienas iš didžiausių yra tas, kad pasirinkus paprastą burnos irigatorių, kur negalima reguliuoti vandens srovės galima labai greitai ir negrįžtamai pažeisti dantenas. Taip pat prie trūkumų reikia priskirti kainą, nes įsigyti tarpdančių siūlą ar tarpdančių šepetėlį yra daug pigiau. Tiesa, su laiku tokia investicija atsiperka, jei burnos irigatorius tikrai kokybiškas ir nesugenda po garantinio laikotarpio pabaigos. Taigi, pirkėjai turi nuspręsti ar jiems verta pirkti tokį prietaisą, ar ne.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *