Kokį depiliacijos būda rinktis?

Depiliacija moterims yra beveik kasdieninė procedūra, jeigu pasirenkamas skustukas kaip pagrindini būdas pašalinti plaukelius, tačiau rinkoje tikrai galima pastebėti kur kas daugiau priemonių, padedančių atsisveikinti su nereikalingais plaukais ir džiaugtis glotnia oda. Be to, kad yra skirtingų priemonių, galima matyti ir paslaugas, kurios atliekamos profesionalų, todėl galima džiaugtis patogumu ir puikiai atliktomis depiliacinėmis procedūromis. Jei skustukas neatrodo pats geriausias variantas ar nuolat jį panaudojus susiduriama su kokiomis nors odos problemomis, verta susipažinti ir su kitomis depiliacijos priemonėmis.

Skustukas labiausiai tinka toms, kurių oda nėra itin jautri, sausa. Kitokiu atveju gali pasireikšti nemalonūs bėrimai, spuogeliai, įaugę plaukeliai ir panašiai. Ypač tokia procedūra gali būti nemaloni, jeigu prieš ją nenaudojamos priemonės odai apsaugoti ir plaukeliams suminkštinti. Tuomet skutimasis einasi sklandžiau.

Vietoj skutimo puikus variantas dali būti vaškas. Tokios depiliacijos priemonės puikios tuo, kad plaukelius pašalina ilgesniam laikui, todėl nereikia vargti kas dieną ar kas dvi. Vaškas gali būti visoks – pasirinkti galima kietąjį arba paprastą, kuris naudojamas su juostelėmis. Svarbiausia atminti, jog turint jautrią odą, reikia rinktis jautriai odai tinkamą vašką. Žinoma, tos depiliacijos būdas užtruks ilgiau, tačiau vėliau nereikės plaukeliais rūpintis bent 3 savaites, kas tikrai labai džiugina. Puikių produktų rasti galima – https://kosmetikosparduotuve.lt/.

Vietoj vaško kartais naudojama cukraus pasta, kuri labai tinkama tuomet, jei žmogus yra alergiškas kuriam nors ingredientui, kurio galima atrasti vaške. Cukrus natūralesnis produktas, todėl alergijos varginti tikrai netūrėtų. Jo naudojimas labai panašus į vaško, todėl bus gana lengva suprasti ką daryti. Žinoma, po vaško ar cukraus visuomet labai svarbu kūno odą nuraminti kokiu nors kremu, kuris drėkintų, maitintų odą. Kai kuriais atvejais gali tikri ir kokybiški rankų kremai, jei neturite specialios priemonės po depiliacijos.

Nepamiršti reikėtų ir tokios depiliacijos priemonės kaip depiliacinis kremas. Jį užtenka užsitepti ir šiek tiek palaukti kol medžiaga suveiks. Vėliau specialia mentele produktas nuimamas kartu su plaukeliais. Tai labai lengvas būdas juos pašalinti, tačiau tinka ne visiems, nes nebūtinai susidoroja su storesniais plaukeliais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *