Gesintuvų patikra – saugumas Jūsų įmonei

Šiais laikais apie darbo saugą kalbama labai daug, tačiau toli gražu ne visos įmonės deda užtektinai pastangų, kad pavyktų užtikrinti saugumą. Blogai, kadangi taip rizikuojama ne tik didelėmis baudomis, tačiau svarbiausia – savo darbuotojų sauga.

Geriausias būdas apsisaugoti nuo gaisro pavojaus, kuris biuruose, kur yra daug kompiuterizuotos technikos, yra gana dažnas – gesintuvai. Bene visos įmonės taikydamos į aukščiausius standartus gesintuvus turi, tačiau jie toli gražu neveikia taip gerai, kaip dažnai tikimasi. Tokiu atveju reguliariai turi būti atliekama gesintuvų patikra, kuri leis jaustis ramiai, kad atsitikus nelaimei – vis galima greitai su ja susitvarkyti.

Gesintuvų patikra atliekama labai greitai ir dažniausiai įmonės vadovybė net neturi būti greta, nebent patys to nori. Tai reiškia, kad visi darbai atliekami be jokio laiko gaišimo, o dažniausiai šiuolaikiniams valdomas tai yra labai svarbu. Jiems reikia, kad viskas būtų tvarkinga, sisteminga ir pagal reikalavimus, tačiau patys nenori gaišti daug laiko, kurį galima skirti įmonės valdymui. Taigi, rinkitės įmonę, kuri suteikia kokybiškas paslaugas greitai ir paprastai.

Gesintuvų patikra turėtų būti užsakomą įmonių, kuriose dirba net ir vienas samdomas darbuotojas. Ne veltui vis dažniau kalbama apie tai kad tokia paslauga turėtų naudotis ir savo namų poreikiams, kadangi gyventi saugiuose namuose privalo kiekvienas. Žinoma ne visada įmonės sutinka atvykti iki namų dėl vieno gesintuvo, kadangi atvykimo kaina – turi atsipirkti. Visgi, plačiau pasidėmėjus tikrai rasite tuos, kurie išties Jums pagalbos ranką. Juk teliks pasinaudoti galimybe.

Geriausias įrodymas, kad patikras yra reikalinga paslauga, kitų įmonių patirtys, kurias galima rasti internete. Daugelis vadovų dalinimasis patirtimi, kai sutvarkyti gesintuvai padės užgesinti gaisrus. Gal ir mažus, tačiau bet kokių gesinimas yra būtinas, kadangi tai galimybė jaustis saugiems.

Kartais reikia tiek mažai, kad saugumas įmonėje būtų kur kas didesnis. Paprasčiausia gesintuvų patikra gali suteikti galimybę darbuotojams kur kas geriau jaustis ir būti ramiais, kad iškilus pavojui jie žinos ką daryti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *