Plastikos chirurgija: kaip rūkymas veikia mūsų operacijas?

Plastikos chirurgija yra Lietuvoje plačiai išvystyta sfera, tad norėdami susirasti gerą gydytoją tikrai rasite labai plačią pasiūlą. Grožio chirurgija – galimybė pakoreguoti savo išvaizdą ir atrodyti taip apie visada svajojote. Tiesa, ne visi plastikos chirurgai paslaugas suteikia vienodai kokybiškai, tad ieškodami geriausio turėsite skirti laiko. Juolab, geras chirurgas turi atlikti ne tik operaciją, tačiau ir paaiškinti, kaip greičiau pagyti, kad būtų galima pamatyti tinkamiausius rezultatus.

Jeigu norite, kad po operacijos gijimo procesas būtų kur kas greitesnis – būtinai reikia pasirūpinti savo sveikata ir tuo pačiu atsikratyti dirgiklių, kurie gali trukdyti greičiau pasveikti. Štai vienas iš jų yra rūkymas, kuris ne tik kenkia kiekvieną dieną, tačiau po atliktos operacijos žaizda rūkantiems asmenims sugyja kur kas lėčiau.

Nikotinas, kuris yra cigaretėje labai lėtinių žaizdų gijimą, tad po operacijos, kuomet tas sugijimas yra labai svarbus – atsisakyti cigaretės yra būtina. Štai priklausomai nuo to, kokio operacija Jums buvo daroma, cigaretės atsakymas gali būti dar reikšmingesnis. Jeigu buvo operuojama nosis arba tvarkomos lūpos – tokiu atveju labai prašoma atsisakyti cigaretės ilgesnį laiko tarpą. Bent jau kelias savaites po atliktos procedūros, reikia palaukti, kol žaizda pilnai sugis ir visi siūlai bus pilnai išimti iš žmogaus kūno. Taigi, cigaretėje esančios medžiagos gali labai palėtinti gijimo procesus ir norėdami puikiai jaustis turite skirti laiko savo sveikatos gerinimui.

Kai kurie žmonės tikina, kad vada savo operacijos meta cigaretes po sugijimo paprasčiausiai prie jų nebegrįžo. Taip galiausiai pavyksta pasiekti maksimaliai geresnį rezultatą, kadangi cigaretė prisideda prie kur kas greitesnio kūno senėjimo, o dažniausiai grožio chirurgija ir yra reikalinga tam, kad žmogus kur kas gražiau atrodytų ir kas jam pavyktų kuo ilgesnį laiko tarpą išlaikytu savo kūną gražų. Taigi, jeigu jau ryžtatės operacijai – greta reikia pagalvoti ir apie kur kas paprastesnius gydymo būdus. Vienas iš jų gali būti žalingų įpročių atsakymas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *