Ką daryti su nereikalingais daiktais

SkelbimaiPavasarį visi norime apsitvarkyti, tačiau neskubėkite nereikalingų išmetamų daiktų tempti prie konteinerio. Kartais nemokami skelbimai gali padėti išlošti kur kas daugiau. Ir daikto nereikės išmesti, nereikės apkrauti aplinkos juo (juk negražu, kai prie konteinerio 2 mėnesius guli sena sofa), ir galbūt gerą darbą kai kam padarysite. Tad paskubėkite ir padarykite tai, ką turite padaryti jau dabar.

Parduokite

Veikiausiai tvarkantis būstą pamatysite, kad yra tam tikrų baldų, daiktų, kurių jums jau nereikia. Gal vietoje jų jau turėsite ir kitus, pakaitinius. Tad nemokami skelbimai gali būti vieta, kurioje pirmiausia pabandysite parduoti savo daiktus. Tarkime, turite visai neblogą čiužinį. Pirmiausia eikite į skelbimų portalą ir dėvėtų daiktų kategorijoje paieškokite, kokia yra to daikto kaina tuo metu. Pasidomėkite, kokiomis kainomis jūsų vietovėje yra pardavinėjami tokios pačios būklės čiužiniai ir taip maždaug suprasite, kokiomis kainomis ir jūs juos galite savus parduoti. Tada dėkite skelbimą, tačiau ne pačia žemiausia kategorijos kaina, padarykite ją vidutinę. Paskui pamatysite, ar yra susidomėjimas. Jeigu jo jokio nėra – galite kainą nuleisti. Aišku, jeigu daiktas nėra labai populiarus, arba jeigu daug kas tą patį dalyką tiesiog dovanoja, tuomet jums reikės sugalvoti kaip jį padovanoti.

Padovanokite

O čia taip pat pasitarnaus nemokami skelbimai, kadangi čia yra puikios daiktų pardavimo kategorijos, tad galite tiesiog paimti daiktus ir padovanoti. Tai labai patogu, kai norite atsikratyti senų baldų, kadangi dažniausiai tas, kas nori dovanos, pats atvažiuoja jos ir pasiimti. O senų baldų išnešimas ir išvežimas yra didžiausias galvos skausmas, kuris turbūt jus kankina nuo tada, kai suvokėte, kad kažkokių daiktų jums nereikia. Tad padovanokite. Tik dovanodami paklausinėkite žmogaus, kas jis, ką veikia. Kartais atsiranda perpardavinėtojų, kurie pasiima šią labdarą, tada veža į savo sandėlius ir perpardavinėja. Jeigu jums visiškai nesvarbu, kur atiteks daiktas, tuomet tegul. Bet jeigu norite drauge padaryti gerą darbą ir, pavyzdžiui, leisti kažkokiam sunkiai gyvenančiam žmogui, daugiavaikei ar soc. remtinai šeimai šiek tiek pagerinti gerbūvį, tai įsitikinkite, kad kaip tik tokiems žmonėms ir dovanojate savo daiktus.

Atnaujinkite

Ne visus senus daiktus reikia išmesti ar atiduoti vien todėl, kad jie jums atsibodo. Kai kuriuos senus baldus galima atnaujinti ir taip juos padaryti vėl madingais, stilingais bei neatsibodusiais. Internete galite rasti daug baldų atnaujinimo technikų, iš kurių tikrai išsirinksite tinkamiausią.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *