Kaip išsirinkti tinkamą mini rekuperatorių savo butui?

Kaip išsirinkti geriausią mini rekuperatorių savo butui?

NitRinkdamiesi mini rekuperatorių savo butui, turite atsižvelgti į šiuos veiksnius: mini rekuperatoriaus dydį: Mini rekuperatoriai būna įvairių dydžių. Mini rekuperatoriaus dydis turėtų būti proporcingas kambario erdvei. Kitaip tariant, kuo didesnė patalpa, tuo didesnis turėtų būti mini rekuperatorius atsiliepimai. Krosnies generuojamos šilumos kiekis: mini rekuperatorius turėtų būti pakankamai didelis, kad surinktų pakankamai šilumos iš išeinančio oro. Ortakių dydis: Ortakių dydis turėtų atitikti mini rekuperatoriaus dydį. Kondicionavimo tipas: Mini rekuperatoriaus tipas priklauso nuo jūsų bute esančio kondicionieriaus tipo. Pavyzdžiui, jei jūsų butas yra energiškai efektyvus ir norite išlaikyti jo energinį efektyvumą, turėtumėte naudoti elektra valdomą mini rekuperatorių su kintamo greičio varikliu. Jei jūsų butas nėra energetiškai efektyvus ir norite, kad jis būtų energetiškai efektyvesnis, turėtumėte naudoti elektra valdomą mini rekuperatorių su pastovaus greičio varikliu. Rekuperatorius butui ir sieninis rekuperatorius už gerą kainą. Sužinokite daugiau https://nit.lt/produktai/rekuperatoriai/mini-rekuperatoriai/ apie kokybiškus mini rekuperatorius.

Mini rekuperatorių įrengimas ir priežiūra

Montuojant mini rekuperatorių svarbiausia nepamiršti, kur turi būti įrengtas ortakis. Kanalą turite įrengti netoli krosnies arba kondicionieriaus, kad būtų galima surinkti išeinantį orą. Kanalas gali būti išvedžiotas po grindimis, už sienos arba lubų viduje. Įrengę ortakį, turite jį prijungti prie mini rekuperatoriaus. Jei nesate tikri, kaip tai padaryti, turėtumėte kreiptis į profesionalą. Mini rekuperatoriai yra patvarūs prietaisai, tačiau juos reikia prižiūrėti kaip ir bet kurį kitą prietaisą. Kad mini rekuperatorius veiktų efektyviai, turite jį reguliariai valyti, keisti filtrus ir įsitikinti, kad ortakis nėra užsikimšęs. Kartą per metus turėtumėte išvalyti mini rekuperatorių ir pakeisti filtrus. Techninės priežiūros išlaidos yra nedidelės, palyginti su nauda.

Mini rekuperatorių privalumai ir trūkumai

Pagrindinis mini rekuperatorių privalumas yra tas, kad jie efektyviai naudoja energiją. Be to, juos galite naudoti butui vėsinti vasarą. Yra ir keletas mini rekuperatorių trūkumų. Pagrindinis trūkumas – įrengimo kaina. Turėsite samdyti specialistą, kuris įrengtų ortakį ir mini rekuperatorių. Mini rekuperatorius kaina ir išpardavimas. Šias išlaidas gali kompensuoti ilgainiui sutaupytos energijos sąnaudos. Kitas trūkumas – jie netinka namams su ortakinėmis oro sistemomis. Mini rekuperatoriai geriausiai tinka vieno kambario butams, studijoms ir mažiems namams. Tačiau yra mini rekuperatorių, skirtų didesnėms patalpoms. Šiuos mini rekuperatorius galima įrengti. Mini rekuperatorius, kiek jis realiai kainuoja?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *