Kaip planuoti plaukimą Vilnele?

Baidarių nuoma yra labai populiari paslauga, kuria naudotis skuba vis didesnis skaičius žmonių. Šiuo metu populiari yra baidarių nuoma Vilniuje. Jei gyvenate šiame mieste ar netoli jo, o gal atvykstate į svečius, tai galite sužinoti apie galimybę plaukti viena iš gražiausių ir populiariausių upių – Vilnele. Kaip suplanuoti plaukimą baidarėmis?

VilniusPirmiausia reikia surasti, kur yra siūloma baidarių nuoma Vilnele. Pasidomėkite, kurie nuomotojai siūlo plaukti būtent šia upe. Tiesa, prieš tai reikia žinoti, kad šią upę geriau rinktis tiems, kurie turi patirties plaukime, nebent rinksitės trumpus maršrutus. Tuo tarou ilgesnius maršrutus reikia rinktis tiems, kurie turi patirties plaukime arba nori sunkesnių išbandymų. Šiuo metu galima rinktis iš įvairių baidarių nuomotojų ir maršrutų. Vieni iš jų trumpesni, kiti ilgesni. Pagalvokite, kiek laiko ir, kur norite plaukti.

Daugeliui tampa sunkia užduotimi pasirinkti, kur plaukti ir pas ką nuomotis baidares. Svarbu paminėti, kad skiriasi baidarių kokybė ir kaina. Jeigu jums reikalinga pigiausia baidarė, tai ieškokite pagal kainas. Peržiūrėkite skirtingus baidarių nuomos pasiūlymus ir sužinokite, kur siūloma mažiausia kaina. O jeigu norite komforto ir saugumo, tai reikės rinktis kitus pasirinkimus. Tuomet jau reikia ieškoti pagal tinkamas baidares. Tikrai yra iš ko rinktis net ir labai išrankiems žmonėms.

Šiuo metu baidarių nuoma Vilniuje siūloma daugelyje vietų. Sužinokite, kur galima pradėti plaukimą ir planuokite savo kelionę. Jeigu jums reikalinga baidarių nuoma Vilnele, tai suraskite tuos baidarių nuomotojus, kurie siūlo būtent šiuos maršrutus. Peržiūrėdami pasiūlymus sužinokite kainas, kokiais maršrutais galima plaukti ir, kiek laiko. Tuomet dar sužinokite, ką galėsite pamatyti plaukdami siūlomais maršrutais. Galima surasti maršrutų nuotraukas ir jas peržiūrėti, kad galėtumėte pasirinkti, kur norite plaukti. Kiekvienas maršrutas suteikia vis kitokias galimybes pamatyti skirtingus vaizdus.

Planuojant plaukimą Vilnelės upe reikia žinoti, kad galima rinktis vienos arba dviejų dienų plaukimą. Pats populiariausias yra trumpas plaukimas, kuris trunka apie kelias valandas ir prasideda nuo Belmonto. Baigiasi šis plaukimas ties Baltuoju tiltu. Iš vienos dienos plaukimo maršrutų yra ką rinktis, todėl rekomenduojama peržiūrėti pasiūlymus pas baidarių nuomotojus. Jeigu jus domina dviejų dienų plaukimas, tai jums reikia planuoti plaukimą nuo Kenos iki Baltojo tilto. Taip pat reikia sužinoti ir apie nakvynę, nes jums jos reikės. Žinodami ką rinktis planuokite savo plaukimo laiką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *