Kaip rašyti SEO tekstą

SEOJeigu susikūrėte verslui interneto svetainę ir norite, kad ji būtų pastebima, bus reikalingi SEO specialistai. Kas tie žmonės? Dažniausiai visos siūlomos paslaugos apima bendrą svetainės optimizavimą paieškos sistemoms, tačiau tas paslaugas tikriausiai teikia ne vienas, o keli asmenys. Vieni žmonės rašo SEO tekstus, kiti juos talpina, treti rūpinasi, nuorodų pasiekiamumu, išorinių nuorodų lankymu, treti analizuoja tendencijas ir atlieka kitus dalykus. SEO tekstų rašytojai – viena paslaptingiausių profesijų, nes šiems rašytojams gana sunku paaiškinti, ką jie būtent daro. Sakydami, kad rašo tekstus, atrodančius, kaip skirtus žmogui, tačiau iš tiesų skirtus kompiuteriui, jie dažniausiai pelno abejones. Tai ką jūs tada darote? Sulaukia klausimo. Iš esmės, SEO tekstų rašymas yra panašus į kūryba paremtą techninį darbą. Štai kaip reikia rašyti SEO tekstus.

Gaukite parametrus

Kadangi SEO specialistai dirba kooperuodamiesi, pirmiausia tekstų rašytojui reikia gauti teksto parametrus. Reikia žinoti, kokios reikės teksto apimties, kokie turės būti jo raktažodžiai, ar tekstas bus talpinamas išoriniuose segmentuose, ar skaitytojams prieinamoje interneto svetainėje, nes tai susiję su rašymo kokybe ir turiniu. Jeigu tai svarbu, turite žinoti ir teksto temą.

Naudokite reikalingas programas

Seo teksto rašymui jums reikės turėti veikiančią tekstų rengyklę, kuri jums būtų patogi. Taip pat kalbos, rašybos tikrinimo įrankius. Gali prireikti ir žodyno, jeigu rašysite užsienio kalba. Kadangi rašant labai svarbu greitis, turite mokėti patogiai išplanuoti viską darbalaukyje, gali praversti ir papildomas monitorius. Rašant tekstus žiūrėsite ne tik į tekstų rengyklę, bet ir į raktažodžių sąrašą, galbūt vienu metu reikės ir žvilgčioti į kokią nors interneto svetainę. Yra įvairų programėlių, padedančių ant darbalaukio išdėstyti tinkama tvarka objektus, programas.

Sugalvokite temą ir pasirašykite planą

Daugiausiai mąstymo pareikalaus teksto karkaso sukūrimas. Tai teksto pavadinimas, jo suskirstymas paantraštėmis, jo planas. Jis turi būti logiškas, kaip normalaus, gero teksto. Kiekvieną kartą tekstas turi būti unikalus.

Užpildykite tekstą

Galiausiai rašykite patį tekstą į tam tikras plano dalis. Rašydami panaudokite reikalingus raktažodžius taip, kad tai atrodytų natūralu, o ne, pavyzdžiui, suplakta į vieną vietą. Gerai, kai raktažodžių yra visame tekste, tuomet jis atrodo organiškas ir tikras, o būtent tokio jo ir reikia.

Raskite nuotrauką

Jeigu yra toks reikalavimas, suraskite ir nuotrauką, kuri iliustruotų jūsų teksto temą. Nuotraukų galima ieškoti nemokamose nuotraukų bazėse internete.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *