Kam reikalingi irigatoriai?

IrigavimasJei norite tinkamai pasirūpinti savo dantimis ir dantenomis, namuose tiesiog privalote turėti irigatorių. Kadangi šie prietaisai dar nėra labai madingi ir plačiai prieinami (jų nenusipirksite kiekvienoje eilinėje parduotuvėje), rekomenduojame užsukti į https://wesmile.lt/irigatoriai/ ir apžvelgti platų pasirinkimą įvairių irigatorių, kurie padės profesionaliai pasirūpinti dantimis ir gerokai atitolinti sekantį vizitą pas odontologą.

Kam irigatoriai yra patys aktualiausi ir reikalingiausi?

Dauguma odontologų rekomenduoja pastoviai naudoti irigatorius tam tikroms žmonių grupėms. Tai jokiu būdu nereiškia, jog irigatorius gali pakeisti kitas burnos higienos priežiūros priemones – dantų šepetuką ir siūlą, skalavimo skystį ir pan. Priešingai, irigatoriai yra tiesiog papildinys prie visų jūsų jau naudojamų priemonių ir instrumentų.

Moterys nėštumo metu. Galbūt skamba keistai, bet būtent nėščios moterys turi bene didžiausią riziką susirgti įvairiomis su dantimis susijusiomis ligomis, todėl joms svarbu burnos higieną palaikyti itin aukštame lygyje. Irigatorius gali puikiai pasitarnauti siekiant įgyvendinti šią užduotį.

Visi turintys problemų su sąkandžiu ar nešiojantys kabes. Jei dantys jūsų burnoje yra išsidėstę nevisai taip, kaip turėtų būti, papildoma stipri vandens srovė valymo metu tikrai nepakenks. Irigatorius gali tapti stebukladariu visiems tiems, kurie nešioja kabes. Aplink kabes gali prisikaupti labai daug nepageidaujamų maisto liekanų, kurias pašalinti su įprastu šepetėliu ar tiesiog dantų krapštuku gali būti sudėtinga. Jei į pagalbą pasitelksite irigatorių, visos maisto liekanos bus efektingai pašalintos net ir iš sunkiausiai prieinamų vietų. Juk jūs tikrai nenorite, jog maistas pradėtų pūti tiesiog jūsų burnoje, tiesa?

Visi pacientai turintys lėtines ligas susijusias su dantimis ar burnos ertme. Kad ir kokia liga susijusia su dantimis ar burnos ertme sirgtumėte, irigatorius gali pagerinti jūsų kasdienybę ir padėti tinkamai prižiūrėti savo problematiškus dantis. Tiesa, verta atkreipti dėmesį ir į tai, jog itin stipri vandens srovė tam tikrais atvejais gali sukelti ir nepageidaujamų šalutinių efektų, pavyzdžiui dantenų kraujavimą. Tad jei jums dažnai pasireiškia dantų kraujavimas, prieš įsigyjant irigatorių rekomenduotume pasitarti su profesionaliu gydytoju. Kita vertus, jei esate visiškai sveikas ir dantenų kraujavimas jums seniau nepasireikšdavo, visiškai tikėtina, jog jūsų minkštieji audiniai yra paprasčiausiai nepratę prie tokios naujovės, tačiau su laiku pripras. Įprastai rekomenduojama stebėti dantenas maždaug dvi savaites – jei ir po šio periodo panaudojus irigatorių dantenos ir toliau kraujuoja, turėtumėte nustoti tai daryti arba išsirinkti silpnesnį aparatą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *