Kokio dydžio lovą pasirinkti?

Gyvenant poroje iškyla daug klausimų, kurių nekyla gyvenant atskirai. Pavyzdžiui – kokio dydžio lovą pasirinkti? Miegamojo lovos būna skirtingų dydžių – vos nuo 1,80 m iki 3 m ir platesnių. Akivaizdžiai gali atrodyti, jog kuo platesnė lova, tuo geriau, tačiau realybėje taip yra ne visada. Dažnai susiduriama su problema, jog lova užima per daug erdvės miegamajame, todėl pradedama dairytis į kompaktiškesnius variantus. Taip pat akivaizdu ir tai, jog kuo didesnė lova, tuo daugiau kainuos ir pats rėmas, ir čiužinys, todėl lovos plotis turi būti racionalus, apskaičiuotus.

Guru lovosMiegamojo lovos dydis yra vienas iš pagrindinių faktorių, į kurį turėtumėte atsižvelgti pirkdami naują lovą. Jei miegate su partneriu ir norite tai daryti komfortiškai, labai svarbu atsižvelgti ir į tai, kaip elgiatės miegodami. Galbūt miegate sulipę vienas su kitu? Tuomet jums tikriausiai pakaks ir siauresnės lovos. Galbūt miegodami nenorite liestis vienas prie kito ir siekiate palaikyti atstumą? Tuomet jums prireiks kur kas didesnės lovos. Įvairios miego studijos atskleidė, jog absoliuti dauguma žmonių mėgsta miegoti skersai lovos. Tai reiškia, jog jos dydis turėtų būti pakankamas, jog gulėdami su partneriu skersai nejaustumėte diskomforto.

Jei mėgstate jaukumą, jums tikriausiai labiausiai patiks standartinė dviguba lova. Galbūt skamba kiek juokingai, tačiau tokia lova netgi gali pagerinti jūsų santykius – tapsite artimesni, užmegsite dar ypatingesnį ryšį. Ir tai nėra iš piršto laužti pramanai, tokius faktus patvirtina moksliniai tyrimai. Maža to, tai yra ir labai praktiška – tokia lova neužims labai daug vietos jūsų miegamajame, be to galėsite nesunkiai rasti sau patinkantį čiužinį, kadangi toks dydis yra standartinis.

Tuo tarpu jei mėgstate daug erdvės ir jaustis visiškai nevaržomas, rinkitės karališko dydžio lovą. Joje taip pat galėsite miegoti arti savo partnerio, tai jūsų pasirinkimas. Taip pat galėsite ir atitolti, jei tik to norėsite. Dažnai nutinka taip, kad poros, kurios mėgsta miegoti vienas kito glėbyje, nusipirkę didžiulę lovą vis tiek miega viename nedideliame plote ir visiškai neišnaudoja lovos potencialo. Tokiu atveju karališka lova tikriausiai nėra pats geriausias sprendimas – jūs turite išleisti daug pinigų pačiai lovai ir čiužiniui, tuo pačiu užimdami didelę dalį savo miegamojo kambario, tačiau realiai neturite poreikio tokiai lovai.

Apibendrinant galima pasakyti, jog visų pirma reikėtų atsižvelgti į save ir išanalizuoti savo poreikius. Tik tai leis pasirinkti lovą, kuri geriausiai atitiks būtent jus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *