Metalo apdirbimo paslaugos

Jei dėl vienokių ar kitokių priežasčių jums prisireikė metalo dirbinių arba paslaugų, kurios būtų atliktos su jūsų metalo dirbiniais, būtinai rekomenduojame apsilankyti https://www.butina.lt/ tinklapyje ir pasižvalgyti į pasiūlymus, kuriuos visiems pateikia ši įmonė. Tad kokios gi yra pačios populiariausios su metalo dirbiniais susijusios paslaugos?

Metalo virinimas

SuvirintojasTai yra pats efektyviausias būdas sujungti du atskirus metalo ruošinius visam laikui. Šios paslaugos prisireikia labai dažnai, kadangi kiekvienas užsakymas yra unikalus ir formuoti skirtingas metalo konstrukcijas yra lengviausia būtent tuomet, kai į pagalbą pasitelkiama suvirinimas.

Tikriausiai esate girdėję, jog suvirinimo būdų yra pačių įvairiausių, tad jei pats nesate profesionalus suvirintojas, jums gali būti sunku susigaudyti kokį suvirinimo būda reikėtų pasirinkti. Rekomenduotume net nesigilinti į šias detales ir viską patikėti profesionalams – pagal užduoties specifikacijas jie parinks tinkamiausią suvirinimo būdą. Žinoma, nuo to priklausys ir suvirinimo kaina, todėl prieš patvirtindami užsakymą būtinai pasikonsultuokite ir paprašykite įvertinti bent jau preliminarią darbų sąmatą, mat ji gali turėti gana didelę amplitudę.

Metalo pjovimas

Ne ką mažiau populiari metalo apdirbimo paslauga yra jo pjovimas. Kaip ir virinant, taip ir pjaunant metalą siekiama išgauti tam tikrą unikalią formą ar konstrukciją, todėl dauguma užsakymų būna labai individualūs ir turi būti įvertinami atskirai.

Tiesa, jei metalo suvirinimo darbų tikrai nepadarysite pats (jei neturite jokios įrangos ir patirties), tai metalo pjovimo darbai gali būti įkandami ir jums. Viskas ką reikia padaryti, tai įsigyti kampinį šlifuoklį ir pjovimo diskelį. Žinoma, sudėtingų darbų su tokiomis technologinėmis galimybėmis tikrai neatliksite, tačiau jei jūsų projektas yra nedidelis – kampinio šlifuoklio ir keleto atpjovimo diskelių bus tikrai per akis. Jei kampinis šlifuoklis jums reikalingas tik pjovimui, rinkitės mašinėlę neturinčią sūkių reguliavimo funkcijos – taip sutaupysite pinigų. Jei planuose numatote ir metalo šlifavimą, tuomet reikėtų pasvarstyti apie kampinį šlifuoklį su reguliuojamomis apsukomis. Jei dirbsite tik namuose ir mobilumas jums nėra labai reikalingas, rekomenduojame pirkti elektrinį kampinį šlifuoklį – taip sutaupysite pinigų, nes akumuliatoriniai šlifuokliai yra kur kas brangesni. Renkantis diskelį atsižvelkite į metalo tipą, kurį ketinate pjauti. Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį ir į ruošinio storį, nes nuo to priklausys ir paties atpjovimo diskelio storis. Kuo storesnis ruošinys, tuo storesnis ir diskelis. Plonas diskelis gali lengviau užsiskersuoti ir elementariausiai lūžti neatlaikęs įtampos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *