Paskutiniai štrichai prieš spausdinant bakalaurinį

Artėjant mokslo metų pabaigai universitetuose, kolegijose, atsiranda didesnis spausdinimo poreikis, todėl vis dažniau reikalingas kaseciu pildymas Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ir tuose miestuose, kur yra studentų bei kur jiems tenka spausdinti rašto darbus. Jeigu ir jūs sėdite baigiamajame suole ir jau jaučiatės beveik pabaigę universitetą, metas sudėti paskutinius taškus ant I ir sutvarkyti viską prieš spausdinimą.

Paruoškite spausdintuvą

Kasetės spausdintuvuiPasidomėkite, kokios spausdinimo kokybės reikia ir pamatysite, kad tai visuomet turi būti aukšta kokybė – gerai matomas rašalas ant normalaus popierius. Tad jeigu jūsų spausdintuvas išgyvena priešmirtines konvulsijas ir kartais išspjauna didesnę rašalo dėmę, o kartais varo šviesiomis juostomis arba neatspausdina teksto – metas keisti kasetę. Geriau, kai kaseciu pildymas Kaune ar kituose miestuose atliekamas tam pasilikus reikiamo laiko. Ne tada, kai jau rytoj reikia priduoti atspausdintą darbą, o savaitę ar kelios dienos prieš tai. Užsakysite kasetės pildymą, jis bus padarytas, sutikrinsite, ar spausdintuvas tikrai gerai veikia ir pan.

Išsiaiškinkite, kaip turi būti įrišta

Kartais studentams tenka net du kartus spausdinti darbą, įrišti ir nešti priduoti. Taip nutinka tuomet, kai studentai neįriša darbo, kaip pridera. Kiekviena mokslo įstaiga turi savo reikalavimus, kaip turi būti įrištas darbas. Taigi, gali būti, kad jį reikia įrišti spirale ir skaidriu plastiko viršeliu, tai ir kainuoja pigiau. Bet gal reikia kieto gražaus viršelio? Pastaruoju atveju, įrišus reikia dar 30 min nevartyti lapų, antraip jie pabyra. Mat karšti klijai nugarėlėje turi tinkamai sustingti. Taigi, išsiaiškinkite, kaip turi būti įrišta, ir tuomet žinosite, kokią paslaugą užsakyti – sutaupysite. Patį spausdinimą tikrai verčiau atlikti namuose, kad nekainuotų labai daug. Ilgo darbo spausdinimas keliais egzemplioriais spausdinimo centre yra brangesnis negu kasetės pildymas, tad jau geriau gaukite sau naudos ir pildykite kasetę bei spausdinkite patys.

Sutikrinkite paraštes

Prieš spausdinant patikrinkite, ar tinkamas formatavimas. Dažniausiai spausdinti reikia taip, kad tinkamai būtų galima vėliau įrišti. Dėl to tam tikrose kraštinėse yra paliekama daugiau vietos.

Dar kartą patikrinkite turinį ir bibliografijos sąrašą

Galiausiai, prieš atiduodant spausdinti, dar kartą sutikrinkite, ar teisingai sudarytas jūsų literatūros sąrašas ir turinys. Kadangi kažką keičiant darbo viduje, gali išvažinėti puslapiai ir neatitikti to, kas yra įrašyta turinyje. Panašiai gali nutikti ir su išnašomis (nebent naudojate tokias programas išnašoms kaip Zotero), dėl to irgi pasitikrinkite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *