Pigių dovanų ir pakuočių idėjos Kalėdoms

Ne prieš kiekvienas Kalėdas galime leisti sau išleisti daug pinigų dovanoms ir pakavimo prekėms (iepakojuma preces). Kartais tikrai taupome, tačiau artimuosius vis tiek norime nustebinti mielomis dovanomis. Nesijauninkite, Kalėdų esmė nėra pinigai ar brangios dovanos. Svarbiausia – meilė ir geri jausmai vieni kitiems. Jų turėdami, turėsite daugiau nei turėdami pinigų. Taigi, ir dovanas bei jų įpakavimus sukurpsite nuostabius.

Pigūs gerai atrodantys įpakavimai

Padėsime supakuotiTaupant jums nebūtina ieškoti prabangios dovanų pakuotės dāvanu iesaiņošana, brangaus popieriaus ar maišelio. Išsisukti galima ir su taupiomis priemonėmis. Pavyzdžiui, galima naudoti paprastą vyniojimo popierių (rudą), kuris dabar vėl madoje, jį papuošti kankorėžiu ar augalu, o gal flomasteriu nupiešti snaiges. Arba galite užsisakyti urmu pardavinėjamus paprastus dovanų maišelius – nustebsite, kaip viskas pigu gali būti. Jeigu įprastas prabangus kalėdinis maišelis prekybos centre kainuos iki 5 eurų, tai iš pakavimo prekių už tą pačią kainą nusipirksite 40 paprastų rudų arba baltų popierinių maišelių, lygiai taip pat tinkančių dovanoms. Kaip matote, sutaupyti tikrai galima ir tai nėra sunku.

Pigių dovanų idėjos

Taigi, jūsų dovanų dėžutės davanu kastes gali prisipildyti visai nebrangių, tačiau labai nudžiuginančių dovanų. Štai keletas idėjų, kurios gali papildyti ir jūsų ruošiamą kalėdinių dovanų arsenalą:

Rankų darbo atvirutės. Pradėkime nuo to, kad dabar jūs to net nelaikote dovana. Kodėl? Todėl, kad atvirukus perkate arba gaunate iš prekybos centrų ir jie nebūna netgi gražūs. Taigi, rankų darbo atvirukas yra visai kas kita. Jo niekada neišmes tam, ką padovanojote. Darykite atvirukus iš džiovintų augalų, iš koliažų su nuotraukomis, pieškite patys. Tiks viskas, kas yra nuoširdu.

Stiklainis su gėrybėmis. Visi mokame padaryti kažką skanaus. Iškepti imbierinius sausainiukus, pagaminti morkų saldainius ar tiesiog padaryti tinginį. Į stiklainį sudėkite šių rankų darbo gėrybių. Jei nemokate – pridėkite paprastų stiklainių. Vien pats įpakavimas – stiklainis – sukels kažką žavaus ir tokią dovaną gauti bus labai malonu.

Mezgimas. Tai – klasikinis sprendimas visoms megzti mokančioms moterims. Arba vyrams. Galima megzti tai, ko reikia žiemai: kojines, šalikus, kepures. Ne viena motina yra Kalėdų rytą pasitikusi nė bluosto nesudėjus, nes iki paskutinės sekundės baiginėjo megzti kažkam dovaną.

Mezginiai – tai tiktai vienas rankų darbo pavyzdys. Pagalvokite, ką mokate padaryti ir kokia dovana iš to gali išeiti. Su meile padarytas daiktas visada bus puiki ir nebrangi dovana.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *