Praradote dantį? Pasidomėkite šiuolaikinėmis implantacijos galimybėmis!

Kaip rašė Kolumbijos rašytojas Gabriel García Márquezas, „niekada nenustok šypsotis, net kai tau liūdna: kas nors gali įsimylėti tavo šypseną“. Nenuostabu, juk žmonės jaučia didesnes simpatijas tiems, kurie nuolat spinduliuoja gerą nuotaiką, džiaugiasi gyvenimu. Ir ne paslaptis, kad būtent šypsena tai parodo geriausiai. Šypsotis gera. Šypsodamiesi ne tik patys jaučiamės gerai, bet ir kitiems iškart smagiau.

Deja, pasaulyje priskaičiuotume daugybę milijonų žmonių, kurie dėl prarastų dantų negali šypsotis nesivaržydami. Tačiau ne viskas taip blogai – šiuolaikinė odontologija per kelis paskutinius dešimtmečius tiek pažengė į priekį, kad nepriklausomai ar prarastas vienas, ar net visi dantys, bet kuris pacientas vėl gali džiaugtis nepriekaištingais dantinis.

Dantu implantacijaVienas iš didžiausių pasiekimų odontologijoje – dantu implantacija. Šiandien net ir praradusieji visus dantis, naujais ir visiškai nesiskiriančiais nuo natūralių (na, nebent tuo, kad bus nepriekaištingai balti ir idealios formos) gali džiaugtis vos po poros vizitų odontologijos klinikoje.

Populiariausi – sraigtiniai dantų implantai, kokie sriegiami pacientams, kurių žandikauliai sveiki. Šie implantai dažniausiai gaminami iš biologiškai neutralaus titano, kuris puikiai prisitaiko prie žmogaus organizmo, nesukelia alerginių ir infekcinių reakcijų. Implantą sudaro šakninė dalis ir virš kaulo paviršiaus esanti dalis, ant kurios vėliau cementuojamas arba priveržiamas danties vainikėlis, dažniausiai gaminamas iš tvirtos ir itin natūraliai atrodančios bemetalės cirkonio keramikos, kuri taip pat yra visiškai biologiškai neutrali. Kitaip tariant, organizmas tiek į titaną, tiek į cirkonio keramiką nereaguoja kaip į svetimkūnius.

Pati implantų įsriegimo procedūra nebėra skausminga, ypač jei pasirinksite kliniką, turinčia galimybę taikyti sedaciją.

Reikia paminėti, kad naujieji dirbtiniai dantys ne tik atrodo gerai, bet ir funkcionuoja visiškai taip pat – kramtyti galima visiškai nesibaiminant, o naujieji nuolatiniai dantys paprastai tarnauja visą gyvenimą. Jei ir jūs kol kas negalite džiaugtis pilna šypsena, būtinai pasidomėkite implantacijos galimybėmis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *