Vaikų kambario baldų pasirinkimas: patarimai

Jeigu norite, kad Jūsų vaikams savo kambaryje jaustųsi kuo geriau – tokiu atveju reikia jo kambario baldams skirti kuo daugiau dėmesio, o jeigu vaikas yra didesnis – juos rinktis kartu su juo. Kiekvienas vaikas pats geriausiai žino savo poreikius ir tuo pačiu žino ko jam reikia, kad savijauta būtų gera. Visgi, vaikų kambario baldai dažniausiai pasižymi tam tikromis tendencijomis, kurias reikia įvertinti ir suprasti kaip geriausias ir labiausiai tinkamas vaikučiui.

· Pirmiausia reikia skirti dėmesį dizainui. Daugeliui tėvelių atrodo, kad patys gražiausi kambariai yra tokie, kaip jiems patinka. Tačiau vaikai dažniausiai mėgsta laba ryškius, spalvotas, kadangi juose jie jaučiasi geriausiai ir juose pasaulis tampa kur kas spalvingesnis. Siūlome ir mes komponuoti tokias spalvas.

· Žinoma, reikia daugiau dėmesio skirti kokybei, kadangi vaikai dažniausiai baldais rūpinasi labai mažai ir natūralu, kad baldai jų kambariuose dėvisi kur kas greičiau.

· Galima užsisakyti baldus pagal asmeninius poreikius, tačiau jie kainuoja brangiau. Tai geras pasirinkimas dažniausiai tik tokiu atveju, kai reikalingi nestandartiniai baldai, kurie atitinka neįprasto kambario poreikius.

· Judame toliau ir siūlome nepamiršti, kad vaikams dažniausiai pavyksta paprasčiau palaikyti tvarką tokiu atveju, kai balduose yra kuo daugiau spintelių bei stalčiukų. Tokiu atveju išmokstama rūšiuoti daiktus ir tai kambariai būna kur kas tvarkingesni.

· Žinoma, verta plačiau domėtis ir ekologijos bei natūralumo niuansais. Naudokite tik tokius baldus ir tokius žaislus, kurie yra sertifikuoti ir juos galima naudoti pagal ES direktyvas. Ypač reikia atkreipti dėmesį į plastiką.

· Geras baldas yra tas, kuris labiausiai tinka ir patinka ne tik Jums, tačiau ir vaikui. Ne veltui šiuo metu patogiausia ieškoti baldų internetu. Tokiu atveju apsipirkimas kartu tampa kur kas patogesnis.

Laimingas vaikas yra tas, kuris turi tobulą ir labiausiai jo poreikius patenkinantį baldą. Esame tikri, kad kiekvienas gali džiaugtis tokia kokybe, kurios jam reikia. Galiausiai, tokia, kuri leis ne tik kurti jaukią aplinką, tačiau ir tokią, kuri bus funkcionali, nereikalaus daug priežiūros bei tarnaus ilgai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *