Virtuvės šluosčių naudojimo privalumai

šluostėsAr virtuvės grindų šlavimo bijote taip pat, kaip ir siurbimo? Jūsų jausmas nėra neįprastas. Šluotos nėra labai mėgstamos tarp namų valytojų, o jų vengimas šluoti yra gerai užfiksuotas. Vis dėlto būna atvejų, kai virtuvės grindis valyti šluoste yra prasmingiau nei dulkių siurbliu. Jei atsidūrėte tokioje situacijoje, kai vienintelė galimybė valyti virtuvės grindis yra šluota, nepanikuokite. Šluostės naudojimas turi privalumų, dėl kurių retkarčiais ją verčiau naudoti nei dulkių siurblį. Tiesą sakant, priklausomai nuo grindų dangos tipo, šluostės naudojimas gali būti beveik būtinas, kad virtuvė būtų švari ir tvarkinga. Skaitykite toliau ir sužinokite, kodėl turėtumėte nustoti vengti šluostyti ir pradėti naudotis virtuvės šluotų, o ne dulkių siurblių naudojimo privalumais! Šluostės ir specialisto patarimai.

Mopai gali būti pigesni už dulkių siurblius

Jei lyginate tik šluotos ir dulkių siurblio pirkimo kainą, tuomet dulkių siurblys greičiausiai bus pigesnis. Tačiau jei palyginsite jų eksploatavimo išlaidas, tikriausiai pamatysite, kad mopas yra pigesnis variantas. Dulkių siurbliai naudoja elektros energiją, todėl patiria eksploatavimo išlaidų. Už šią elektrą mokama suma priklauso nuo jūsų elektros energijos tarifo. Dažniausiai elektros energijos kaina nėra tokia didelė, kad ją reikėtų laikyti lemiamu veiksniu renkantis dulkių siurblį ar šluotą. Vis dėlto, jei namuose nuolat naudojamas dulkių siurblys, dėl papildomų elektros energijos sąnaudų ilgainiui šluota gali tapti geresniu pasirinkimu. Dar vienas dalykas, į kurį reikia atsižvelgti, yra tai, kad dulkių siurblį kada nors ateityje reikės prižiūrėti ir pakeisti. Kita vertus, tinkamai prižiūrimi šluotos gali tarnauti dešimtmečius.

Šluostėmis galima išvalyti vietas, kurias sunku išvalyti dulkių siurbliais

Dulkių siurbliai sukurti purvui ir dulkėms siurbti. Jie skirti maišyti ir siurbti medžiagas, kurios matomos ant virtuvės grindų. Tačiau yra ir kitokių nešvarumų, kurie nėra tokie matomi. Šis paslėptas purvas apima bakterijas ir kenksmingas chemines medžiagas, kurios naudojamos gaminant maistą. Ruošiant maistą susidaro kenksmingų bakterijų ir kitų cheminių medžiagų. Šios bakterijos ir cheminės medžiagos gali būti labai kenksmingos sveikatai ir, jei jų lieka ant virtuvės grindų, gali sukelti sunkias ligas. Dulkių siurbliai nėra skirti šioms kenksmingoms medžiagoms surinkti. Jos paprasčiausiai praeina pro virtuvės grindis ir patenka į jūsų namų orą. Kita vertus, šluostės yra sukurtos taip, kad sugertų bakterijas ir kenksmingas chemines medžiagas, esančias ant virtuvės grindų. Tai reiškia, kad kenksmingos medžiagos nepatenka atgal į namų orą. Be to, šluostės turi platesnį valymo kelią, todėl kiekvienu važiavimu jos gali išvalyti didesnį virtuvės grindų plotą nei dauguma dulkių siurblių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *