7 krūtų tipai. Kuris Jūsų?

Mėgstame kartoti, kad visos mes unikalios ir nepakartojamos. Ir tai – gryna tiesa. Pradedant kūno sudėjimu ir baigiant asmeninėmis savybėmis. Beje, apie kūno sudėjimą. Ar žinote, kad yra 7 skirtingi krūtų tipai? Tikrai taip.

Krūtys1. Rytai-vakarai Šio tipo krūtys tiesiog skleidžiasi į šonus, dėl ko krūtinės ląstos viduryje lieka nemažas tarpas. Tai geriausia koreguoti su „balkonnet‟ tipo liemenėlėmis. Jos gražins krūtis į reikiamą poziciją ir paslėps didelį tarpą tarp jų.

2. Išskirtos seserys Krūtys taip pat skleidžiasi į šonus, bet yra gerokai pilnesnės. Geriausias liemenėlės pasirinkimas – pilno uždaro kaušelio su žemu siauru keltuku. Tokia liemenėlė kilstels ir prilaikys, bei padės grąžinti krūtis į reikiamą poziciją.

3. Varpeliai Šios formos krūtys viršuje yra siauresnės, o į apačią gerokai išplatėja. Jums reikalinga liemenėlė, kuri nedidintų krūtinės, o ją kokybiškai kilsteltų ir prilaikytų. Puikiai tiktų minkšto arba „soft‟ tipo liemenėlės su lankeliais ir šoniniais sutvirtinimais.

4. Rutuliukai Krūtys apvalios ir pilnos tiek viršuje, tiek apačioje. Kadangi nei kelti, nei didinti ar koreguoti nieko nereikia, drąsiai galite vilkėti plono audinio „soft‟ tipo liemenėlės.

5. Smulkios damos Tai mažo dydžio krūtinė, kuri gana siaura, nedidelė, bet nusileidusi žemyn. Taigi geriausias pasirinkimas būtų liemenėlės su pastorinimu, pagalvėlėmis, „push up‟ efektu.

6. Ne dvynės seserys Tai skirtingo dydžio arba formos krūtys. Turbūt geriausias liemenėlės pasirinkimas šiuo atveju: rinktis kaušelį pagal didesnę, pilnesnę krūtį. O suvienodinimui ir kito kaušelio pilnam užpildymui naudoti įvairius formą ir dydį koreguojančius įdėklus.

7. Ašaros Tai idealiausia krūtinės forma, kai krūtys vienodo dydžio ir formos, „žiūri‟ tiesiai, nuo krūtinės ląstos leidžiasi tolygiai nedaug ir į apačią nedaug išplatėja. Šiai formai tinka visi liemenėlių tipai, ypač dailiai atrodo ploni nėriniai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *