Mokesčių slėpimas ir buhalterinė apskaita

Nesvarbu, ar vykdote individualią veiklą, ar dirbate Kaune su verslo liudijimu, autorinėmis sutartimis, turite nedidelę įmonę, organizaciją, rašote projektus – jums visada reikalinga tvarkinga buhalterinė apskaita Kaune. Sąlygų slėpti mokesčius kartais gyvenime būna, tačiau jūs turėtumėte būti stiprus ir ar stipri bei sąžiningai mokėti mokesčius. Kodėl?

Mokate mokesčius savo valstybei

Jūsų individuali buhalterinė apskaita yra svarbi valstybei. Jūs dirbate Lietuvoje ir esate jos ląstelė. Pagalvokite apie savo ląsteles: ar jūsų kūnas būtų sveikas, jeigu jūsų ląstelės kartais viena po kitos jus išdavinėtų ir nedirbtų savo funkcijų, nieko nedarytų jūsų labui. Pirmiausia jūs apsunktumėte ir susirgtumėte, o vėliau gal išvis negalėtumėte funkcionuoti. Taip pat yra ir su valstybe. Būkite stipria jos dalimi ir mokėkite mokesčius. Tik tada, kai visi žmonės darys dalykus valstybės labui, ji bus stipri. Kiekviena ląstelė svarbi.

Mokesčių pinigais naudojatės kasdien

SGB servisReikėtų suprasti, kad jūsų buhalterinė apskaita yra naudinga jums patiems, nes jūs pats ir esate valstybė. Tai reiškia, kad jūs esate tas, kas mokate valstybei, tačiau esate ir tas, kas gauna iš jos. Jūs turite čia saugumą, turite prieglobstį, turite švietimą, sveikatos apsaugą, pagalbą ekstremaliomis situacijomis, važinėjate savo šalies valstybiniais keliais, naudojatės valstybiniais ežerais ir miškais. Tai tiesiog jūsų namai, kurie jumis rūpinasi, dėl to ir jūs turite jais rūpintis. Skamba paprastai, belieka tai įgyvendinti.

Užsidirbate pensiją, ligos, motinystės išmokas

Kalbant konkrečiau, legaliai mokėdami mokesčius ir turėdami tvarkingą asmeninę buhalteriją, jūs sudarote savo charakteristiką mokesčių srityje. Pavyzdžiui, priklausomai nuo to, kokias oficialias pajamas turite (nuo kurių mokėjote mokesčius), atitinkamai vėliau gausite pensiją, o taip pat ir ligos, motinystės išmokas. Koeficientas yra dauginamas iš to, ką uždirbote, tad verta pasistengti tiesiog dėl individualiai savęs (jeigu nesuvokiate vien pačios bendrystės naudos).

Kažkam pagalbos reikia dabar, kada nors reikės jums

Pagalvokite apie tai, kad kažkada jums galbūt reikės didelės pagalbos. Ir jūs žinote, kad jumis pasirūpins valstybė. Jei sudegs namai, skirs socialinį būstą, jeigu būsite suluošintas, skirs invalidumą ir pan. Tad dabar gal pagalbos reikia kitiems (jiems atiteks jūsų mokesčiai), o kažkada jos reikės jums.

Dirbate ramia galva

Galiausiai, švari buhalterinė apskaita taip pat palengvina ir jūsų galvos svorį, sumažina rūpesčių. Kadangi tik turėdami iš tiesų švarią buhalterinę apskaitą, galite tikėtis nebūti įtarinėjamas dėl nuslėptų mokesčių.

Įrašo “Mokesčių slėpimas ir buhalterinė apskaita” komenatarų: 1

  1. Aš irgi taip sakau, mokate visus mokesčius – ramiai einate į darbą. Įsidiekite savo versle procesų valdymą, žinosite kliuvinius, kurie trukdo dirbti našiai. Tai išsiaiškinę gausit tokias pajamas, prie kurių nekils noras slėpti pajamų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *