Apie skirtingus čiužinius

Mėgstamiausi čiužiniaiPlanuojant patogų poilsį, būtinai reikia turėti gerą čiužinį, kurį galima išsirinkti platų asortimentą turinčioje parduotuvėje: https://www.b-a.eu/c1966/Ciuziniai. Tačiau, jeigu renkatės pirmąjį čiužinį gyvenime, tiesiog akys raibs, pamačius, kiek daug skirtingų pasirinkimų gali būti. Ir kaip išsirinkti, kaip nesuklysti? Štai keletas čiužinių rūšių ir kriterijų, kas gal padės susiorientuoti čiužinių pasaulyje.

Vienviečiai

Vienvietis čiužinys gali būti labai siauras, vos 80 cm pločio, tačiau jis tiks tik tikrai ten telpančiam žmogui. Tada jis gali būti tiesiamas ir į atitinkamai siaurą lovą. Gerai tiks vieno žmogaus butui ar kambariui, bendrabučio kambariui, kur yra labai nedaug vietos. Aišku, gali būti ir platesni vienviečiai čiužiniai, net iki 120 cm pločio, jau primenantys net ir dviviečius.

Dviviečiai

Dvivietis bus į didelę standartinę lovą. Vėlgi, gali būti skirtingų dydžių: pločio ir aukščio. Taigi, dvivietis čiužinys gali būti tikrai puikus dalykas, jeigu norite komfortiško miego. Jį verta keisti dažniau negu vienvietį. Mat, miegodamas ant vienviečio, žmogus niekam netrukdo, jis miega pats sau. O štai miegant ant dviviečio, tenka vartytis, vis pažadinti kitą žmogų. Jeigu čiužinys ne vienodai išgulėtas, gali atsirasti ir nemalonus jausmas, kai šalia kažkas juda.

Vaikiški

Taip pat yra patys mažiausi vaikiški čiužinukai, kurie tiks į vaikiškas loveles. Jie gali būti ne tik maži ir patogūs, bet taip pat turėti ir savo patrauklią vaikišką ornamentiką.

Sulankstomi

Tokie čiužiniai pravers žmonėms, pas kuriuos dažnai kas nors nakvoja, tačiau nėra sąlygų turėti didelius svečių kambarius. Sulankstomą čiužinį padėsite ant spintos, o kai kažkas nakvos – jį ištiesite.

Antčiužiniai

Kokia yra antčiužinio funkcija? Kai kuriems žmonėms nepatinka miegoti tiesiog iškart ant čiužinio, jie nori dar vieno papildomo paminkštinimo, o galbūt tokio pluošto pagrindo, kuris būtų sveikas jų nugarai. Tarkime, reumatu sergantis žmogus gali norėti kieto spyruoklinio čiužinio, ant kurio būtų užklotas paminkštinimą suteikiantis grikių lukštų antžiužinis. Tai nėra privalomas dalykas, lova yra sukomplektuota ir tada, kai nėra antčiužinio. Tačiau jis suteikia papildomą komfortą, o taip pat ir prailgina čiužinio gyvenimo trukmę. Santykinai, čiužinys yra brangesnis. Jeigu ant viršaus yra antčiužinis, tai būtent jam atiteks visos žmonių išgulėtos įspaudos, ar netgi jeigu kažką išliesite į lovą, tai susigers pirmiau į viršutinį sluoksnį, tad tai taip pat padės tausoti jūsų čiužinį.

Grotelės

Kad jau prakalbome apie čiužinius, galime įvardinti ir dar vieną labai svarbų komponentą, kuris turi atsidurti jūsų lovoje, ir kuris dažnai pardavinėjamas atskirai, o ne kartu su lova. Tai yra grotelės. Kai kurie staliain galvos apie tai, kad patys norėtų pasidaryti groteles, bet to daryti neapsimoka. Kadangi grotelių gamyba užtrunka labai ilgai, o reikia išlaikyti reikalavimus, kad grotelės liktų tvirtos. Būdamos plonos, nedidelės, jos turės išlaikyti kad ir sunkiasią čiužinį ir dar sunkesnius žmones. Groteles taip pat galima užsisakyti interneto parduotuvėje, jos paprastai yra medinės ir gali būti įvairių dydžių, kad tiktų ir skirtingoms lovoms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *