Autobusu – prie jūros

Nuomos paslaugosVieni žmonės važiuoja prie jūros su mašinomis, kiti su traukiniu, o dar kitiems autobusų nuoma atrodo tinkamiausias keliavimo būdas. Iš kur atsiranda noras keliauti būtent taip, su išnuomotu autobusu? Paprastai tai yra ne noras, o patogumo klausimas. Pavyzdžiui, jeigu keliaujama į pajūrį su didesne ekskursija, tuomet tikrai patogiau yra keliauti būtent su išnuomotu autobusu.

Susimesti daiktus į bagažo skyrių

Patogu keliauti su autobusų nuoma, kai gali į autobusą sudėti visus savo daiktus. Paprastai autobuse būna keli skyriai bagažui sudėti. Vienas iš jų – mažytė lentyna virš kiekvienos sodynės . Taip pat, kaip ir lėktuvuose. Tačiau ten nepasidėsi net didesnės kuprinės. Kai kurie keleiviai autobuse kuprinę pasideda sau po kojomis, o kiti deda kažkur kitur. Taip pat lentynoje virš sodynių gali būti padedama striukė, paltas, šalikas, tam vietos pilnai užteks. Taigi, kaip suprantame, pasidėti daiktų pačiame autobuso salone nebus paprasta. Taip padaryta dėl to, kad keleiviniuose ir nuomojamuose autobusuose visada yra atskiras bagažo skyrius.

Pasiimti dviračius

Taip pat patogu nuomotis savo autobusą ir dėl to, kad arba bagažo skyriuje, arba ant stogo, arba ant galo su kabliais, galima sudėti dviračius. Važiuojant prie jūros – tikras malonumas ten keliauti turint dviratį. Juk pušynuose prie lietuviškos jūros yra tiek daug nuostabių dviračių takų. Žvelgiant į visą dviračių infrastruktūrą šalyje, galima pasakyti, kad būtent čia ir yra tokie geri dviračių takai. Kuršių nerijoje net yra specialūs ruožai dviračių tako, kur visiškai nauja, graži danga.

Kaip vežti augintinius

Autobusą išsinuomojus, ne tik dviratį ir bagažą patogiai nusiveši, bet galima ir su augintiniais važiuoti. Juk tuomet, kai važiuoji paprastu autobusu, negali imti savo didžiulio šuns, arba turi kišti į specialius narvus. O štai važiuojant su autobusu, kurį išsinuomoji, galima tiesiog vežtis savo šunis lygiomis teisėmis. Nors bendrosios taisyklės ir nuomotame transporte reikėtų laikytis tvarkos.

Ką pasiimti, kad kelionė būtų patogi

Jeigu jau važiuojate su autobusu prie jūros, pasistenkite, kad kelionė būtų patogi. Visų pirma, verta turėti kaklo pagalvėlę, kadangi kelionė gali būti ir ilga. Pasidėjus pagalvėlę, galėsite nebijoti, jeigu nusvirs galva ant peties, nes ji ramiai klestels ant pagalvėlės. Galima pasiimti ir pleduką, jeigu pasidarytų vėsu. Mąstant apie garso izoliaciją, verta turėti ausų kištukus arba ausines su muzikos grotuvu, ir kelionė garantuotai bus maloni.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *