Automobilio pardavimas dalimis

Kartais atrodo, kad automobilio autodalys yra vertingesnės už visą sunkiasvorę keturratę. Ir tai tikrai gali būti tiesa, nes teisingai išardyti ir parduoti mokantis pardavėjas gali tai tiktai paliudyti. Jeigu žinai, kokios autodalys vertingos, o jeigu dar ir moki gerai protingai pardavinėti, tai niekada neparduosi senos mašinos už 50 eurų. Jau geriau ją išsiardysi dalimis ir tos autodalys kainuos bent 300 eurų. Kaip ardyti mašiną ir ką verta parduoti dalimis?

Padangos

Žinoma, kad automobilio padangos, o gal net ir visi ratai, yra tai, kas turi vertę. Ypač, jeigu jos nėra visiškai sugadintos. Jeigu važinėjote, vadinasi, jos dar tinkamos naudojimui. Paprastai turi žmonės padangų ir antrą komplektą. Vienas žiemai, kitas vasarai, ir štai šios autodalys yra tikrai gerai perkamos, nes nėra mašinos, kuri galėtų važiuoti be padangų.

Akumuliatorius

AutoKartais žmonės, gyvenantys labai bloguose rajonuose ir paliekantys namus bent savaitgaliui, akumuliatorių iš mašinos išima ir parsineša namo. Tai dalis, verta iki 100 eurų, o ją išimti juk taip paprasta – tereikia atidaryti kapotą. Taigi, jeigu ir jums atrodo, kad akumuliatorius yra ta dalis, kurią norite saugoti, tai nepalikite jos kieme. Visgi, pardavinėjant transporto priemonę dalimis, nepasenusį akumuliatorių neabejotinai parduosite už visai gražią sumą.

Stiklai

Jeigu stiklai yra neseniai keisti (o taip dažnai būna dėl to, kad mašina tarkime buvo patekusi į avariją ir jūs paskui nežinojote, kaip ją atgaivinti, tai tiesiog pakeitėte stiklus), tai ir čia gali visai gerai pavykti pasipelnyti. Automobilio stiklai tikrai yra gana neblogai superkama dalis. Dauguma kitų dalių, apie tai, ar jų būklė gera, irgi galite sužinoti pagal tai, kas jums ką papasakos ir pasakys.

Karbiratorius

Žinoma, retai taip būna, kad senoje mašinoje vis dar būtų ir karbiratorius, tačiau, jeigu jis yra, tai gali būti, kad jūsų mašina yra jau perpus brangesnė, nes pats karbiratorius vertas tiek, kiek visa mašina. Tai brangi detalė, kuri nėra būtina automobiliui, tačiau vis tiek jam padeda. Paprastai žmonės neišsaugo automobilio tiesiog taip ir dažniausiai sukarbiratoriumi ir būna tokios problemos, kad kokie nors blogi meistrai jį apžiūros metu išpjauna ir parduoda kaip atskirą auto dalį. Tiesa, tiesiog kaip dalies dažniausiai niekas jos neperka, bet paprastai ta vertę atsiranda dėl to, kad tai brangus metalas, ir jo gana nemažai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *