Antikvarinio stiliaus svetainė

Kaip ir kiekvieną mėnesį, noriu paruošti rubriką apie tai, kaip svetainės baldai gali visiškai pakeisti kambario ir visų namų veidą. Šį kartą kviečiu apsilankyti svečiuose pas Aną, kuri labai mėgsta antikvarinius pasirinkimus, dėl to irminšti baldai čia panašūs į tokius, kokius gali rasti Valdovų rūmuose. Tad priešais jus – senovinio, antikvarinio, rūmų tipo interjeras.

Šviesios spalvos ir augalų raštai

BalticVisų pirma, apsilankant krenta į akis, kad moteris pasirinko tokią antikvarinę svetainę įkurdinti tarp gana šiuolaikiškų sienų. Beveik visos jos – tiesiog baltos, ir tai netgi be tapetų, o tiesiog su paprasta kalke padaryta. Taip pat labai lengva pastebėti, kad kai kur yra šiek tiek įkomponuota ir senovinius primenančių tapetų. Tačiau jų yra taip saikingai panaudota, kad svetainėje į tuos ištapetuotus kampus žvelgti nebe kaip į tapetą, o tiesiog kaip į kažkokį elegantišką paveikslą. Taigi, taip Anai labai gerai pavyko svetainėje perteikti senovinio ir šiuolaikinio stiliaus motyvus.

Minkštų baldų naujumas

Mes dažnai muziejuose ir visokiuose etnografijos namuose matome senovinius baldus, kurie, atrodo, jei paliesi, paskleis iš savęs purų dulkių debesį. Taip dažniausiais atrodo minkšti baldai. Gobelenai būna jau seni, dulkėti, tamsių spalvų. Taigi, čia matosi, kad svetainės baldai tikrai yra nauji, kadangi visi minkšti baldai šviesūs, švarūs, gražūs. Kaip sako pati apartamentų savininkė, ji niekada nekloja ant tų baldų siaubingų apdangalų ar celofanų. Ji visada pasirūpina, kad viskas išliktų gražu. Tačiau dar vienas dalykas, kurį ji daro, tai tiesio stengiasi, kad reguliariai būtų atnaujinami baldai, ji juos išveža išvalyti.

Patikima elegantiška mediena

Kas kuria tą puošnų ir tuo pačiu lengvą interjerą? Labai daug čia reiškia itin elegantiškai parinkta mediena. Nerasi nei medienos pluošto plokštės, nei klijuotos medienos daiktų. Viskas, ką gali rasti, tai yra tikrai geros, patikimos medienos baldai. Spintos, sekcijos, taip pat minkštų baldų rėmai. Visa tai yra iš nuostabiai nušlifuotos, puikios, šviesios, gražiai nudažytos medienos.

Dekoratyvinės smulkmenos

Antikvarinių namų stilių taip pat kuria ir jaukios detalės. Ant komodos pastatyta sena graži žvakidė su baltomis žvakėmis. Šviesios, bet stilingos užuolaidos su kutais. Taip pat įdomios lempos, toršerai. Senovinio stiliaus, nors tikrai šiuolaikinis laikrodis ant sienos. Dar vienas kitas daiktas, kuris gali suteikti daug grožio ir puošnumo tiesiog bet kuriems namams, kuriuose tuos dalykus padėtum.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *