Dantų balinimas – paprasta procedūra gražesnei šypsenai

Ne kiekvienas galime pasigirti natūraliai baltais dantimis, tačiau ši problema gali būti lengvai pataisoma – dantų balinimas gali būti iš tiesų palankia pasirinkimo galimybe, kada norima dar gražesnės šypsenos, ir kiekvienu atveju tikrai galima atrasti tokias priemones, kurios garantuotų geriausią rezultatą. Taigi, kokias galimybes vertėtų pasirinkti?

Dantų balinimas namuose

Dantų balinimasDažnai nusprendžiama dantis balinti namų sąlygomis, ir įvairių būdų, kaip tai galima daryti, yra tikrai daug. Parduotuvėse ir vaistinėse siūlomos įvairios dantų balinimo priemonės – dantų pastos, įvairūs geliai, dantų balinimo juostelės, ir t.t. Šios priemonės gali padėti šiek tiek pašviesinti dantis, tačiau rezultatas ne visada yra būtent toks, kokio ir tikimasi. Dantų pastas, kurios yra skirtos balinti dantis, reikėtų naudoti maždaug dvi savaites, kad būtų galima pastebėti bent kažkokį rezultatą, tačiau ilgą laiką naudojant tokias priemones dantys gali tapti kur kas jautresni. Įvairios kitos dantų balinimo priemonės, pavyzdžiui, geliai ar juostelės, gali padėti pasiekti labiau pastebimų rezultatų, tačiau jas vertėtų naudoti itin atsargiai, ir pirmiausia derėtų kreiptis į odontologą, kuris galės pasakyti, ar tokias pasirinktas priemones naudoti yra saugu. Ant šių priemonių etikečių paprastai yra rašoma, kad priemonė yra labai veiksminga ir saugi, tačiau būkite atsargūs – ne visada yra taip, kaip skelbia gamintojai.

Dantų balinimas natūraliomis priemonėmis

Natūralios dantų balinimo priemonės yra naudojamos jau nuo seno. Pavyzdžiui, dantų balinimui gali būti pasirenkama soda, citrinos rūgštis, įvairūs aliejai, ir t.t. Nors tokios priemonės gali padėti pabalinti dantis, tačiau tokių priemonių kaip soda naudojimas gali būti labiau žalingas nei naudingas. Balindami dantis tokiu būdu galite pažeisti dantų emalį, o dantų jautrumas gali tapti kur kas didesnis. Paskutiniu metu dantų balinimui vis dažniau yra pasirenkamas kokosų aliejus, kuris padeda kur kas švelniau balinti dantis, tačiau išbandę tokį dantų balinimo būdą paprastai teigia, kad reikia įdėti ne taip ir mažai pastangų (skalauti dantis kokosų aliejumi reikia bent minutę, o pojūčiai yra gana nemalonūs), o rezultato galima tikėtis tik po mėnesio arba dar vėliau.

Dantų balinimas odontologo kabinete

Nors įvairių kitų dantų balinimo priemonių galime susirasti ne taip ir mažai, tačiau tuomet, kada norima paties geriausio rezultato ir saugumo, dantų balinimas odontologo kabinete gali būti pačiu geriausiu pasirinkimu. Palanku yra tai, kad visada yra galima pasikonsultuoti, ir odontologas jums pasakys, ar dantų balinimas gali būti saugiai atliekamas. Prieš šią procedūrą visada yra patartina atlikti profesionalią burnos higieną (tai užtikrins dar geresnį rezultatą), ir tai gali būti atliekama prieš datų balinimą. Dantų balinimas odontologo kabinete ilgai netrunka, o rezultatai gali būti pastebimi iš karto. Po atliktos procedūros tereikės pasirūpinti, kad dantys būtų tinkamai prižiūrimi, ir rezultatas išliks tikrai ilgą laiką. Taip pat gali būti siūloma balinti dantis namuose – jums bus pagamintos specialios dantų kapos, ant kurių tereikės užpilti specialaus skysčio, ir kapas užsidėti ant datų. Paprastai toks balinimas trunka kelias dienas, ir kapas galima užsidėti nakties metu. Abi šios dantų balinimo priemonės yra tikrai veiksmingos, ir jūs patys galėsite nuspręsti, kuri šių priemonių gali būti veiksmingesnė.

Balti dantys kiekvieną žmogų gali paversti kur kas simpatiškesniu, todėl tuomet, jei negalite pasigirti balta šypsena, verta pagalvoti apie dantų balinimo procedūrą. Būdų, kaip galima išbalinti dantis, yra tikrai daug, tad visada galėsite pasirinkti tinkamą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *