GPS seklys – ne tik kriminalams, bet ir geriems santykiams

Nors galbūt atrodo, kad GPS seklys naudojamas tik esant kažkokiems neigiamiems įtarimams, ši sekimo įranga pasitarnauja ir darniuose šeimos santykiuose.

Pora taip pasitiki vienas kitu, kad seka su GPS

GPS įrangaAišku, jeigu jus sekiotų ir filmuotų slaptos kameros, galbūt suprastumėte, kad partneris (-ė) įtarinėja kažkokiais baisiais dalykais. Tačiau jeigu jūs ir jis/ji turite susidiegę GPS sekimo programėles ir tiesiog galite lengvai matyti vienas kito buvimo vietą, tuomet situacija yra visai kitokia. Interneto platformoje Reddit paklausus ilgamečių porų, kas joms padeda išlaikyti santykius, viena daugiausiai teigiamų atsiliepimų sulaukusi šeima sakė, kad padeda beribis pasitikėjimas vienas kitu. „Mes su vyru naudojame vienas kito telefoną, jeigu taip yra patogiau, visiškai vienas kitu pasitikime. Leidžiame skaityti vienas kito pokalbius, tačiau tą kartais darome tiesiog tik dėl smalsumo. Pavyzdžiui, aš noriu sužinoti, ką jis susirašinėjo su savo giminėmis, nes man įdomu jų naujos nuotraukos, kaip jos laikosi, ir pan. Be to, turime GPS seklį, kuris padeda mums visada žinoti, kur yra vienas, ar kitas. Tai labai patogu tiek tada, kai kažkuris esame kažkur išvykęs ir jaudinamės, ar viskas gerai. Tiek tada, kai tiesiog nerandi vyro namie ir nežinai, kur jo ieškoti. Tada pasižiūri per GPS seklį ir pamatai, kad jis parduotuvėje ar pas kažkurį kaimyną“, – pasakoja moteris.

Mamos seka vaikus ir gyvena daug ramiau

Ne paslaptis, kad GPS seklys yra ir populiari priemonė mamoms sekti savo vaikus. Tai itin aktualu didmiesčiuose, kada yra neramu, kad vaikas vienas kažkur turės eiti. Tada tikrai galima labai kokybiškai ir daug padaryti dalykų, kurie leistų užsitikrinti sekimą be baimės, kad vaikui kažkas nutiko, ar kad jis ne ten nuėjo, kur reikia. Mažuose miesteliuose, kur veikia bendruomenė, žmonių santykis yra visiškai kitoks, visi vieni kitiems padeda, yra tam tikras tinklas, todėl ten tokių priemonių nereikia, nes viską gali greitai išsiaiškinti per aplinkinius“, – sako moteris.

Sekamas svarbaus krovinio, siuntinio kelias

Dar GPS naudojami logistikoje, kuomet reikia stebėti kažkokių krovinių (vairuotojų ir automobilių) judėjimą, norint matyti ir žinoti, kad juda tam tikri kroviniai. GPS praverčia ieškant kelio pačiam vairuotojui, tačiau tokią funkciją dabar turi jau ir kiekvienas išmanusis telefonas arba specialiai tuo tikslu nupirkta kokybiška navigacija. Taigi, GPS tikrai labai praverčia įvairiose situacijose.

Įrašo “GPS seklys – ne tik kriminalams, bet ir geriems santykiams” komenatarų: 1

  1. Labai patogu, kai logistikos įmonės gali stebėti, kur yra krovinys ir jeigu atsiranda problema – greitai ją išspręsti. Jeigu kroviniai nebūtų stebimi, sunku būtų visus sukontroliuoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *