Kodėl išperkamoji nuoma yra geresnis sandoris nei automobilio pirkimas?

Automobilio pirkimo privalumai

Https://lt.brcauto.eu/info/brc-lizingasPirkdami automobilį galite visiškai kontroliuoti, kokią transporto priemonę vairuojate. Automobilis priklauso jums ir galite jį parduoti, kai tik panorėsite, kad atgautumėte dalį savo pradinių investicijų. Lizingo būdu įsigydami automobilį, jūs nesate jo savininkas, o tai reiškia, kad negalite jo parduoti ar pakeisti į kitą modelį. Automobilių lizingas ir automobilių lizingas įmonėms, kiek realiai visa tai kainuoja? Jei norite pereiti prie naujos transporto priemonės, turite ją pirkti arba susirasti naują nuomininką; negalite tiesiog susigrąžinti pinigų ir išeiti. Kai perkate automobilį, jums nereikia rūpintis metiniais ridos limitais ar techninės priežiūros, pavyzdžiui, tepalų keitimo ir padangų sukimosi, priežiūra. Kai nuomojatės automobilį, šios išlaidos gula ant jūsų pečių. Jei turite pastovias pajamas ir gerą kreditą, automobilio pirkimas yra puikus būdas. Paskolos automobiliui gavimas taip pat reiškia, kad turite daugiau galimybių rinktis automobilį. Pavyzdžiui, jei turite gerą kreditą, galite gauti mažesnę palūkanų normą ir didesnę pradinę įmoką. Įsigydami automobilį taip pat galite lanksčiau elgtis, kai kalbama apie automobilio išsaugojimą ir pardavimą. Jei nuspręsite parduoti automobilį, galite jį paskelbti pardavimui ir gauti už jį gerą kainą. Automobilį taip pat galite iškeisti į kitą modelį. Plačiau: https://lt.brcauto.eu/info/brc-lizingas kokybiški automobiliai už gerą kainą.

Automobilio nuomos privalumai

Kai nuomojatės automobilį, jums nereikia rūpintis technine priežiūra ar remontu. Jums nereikia keisti tepalų, sukti padangų ar spręsti kitų su automobilio priežiūra susijusių klausimų. Nuomojantis automobilį suteikiama daug lankstumo. Galite pasirinkti nuomos sutarties trukmę ir automobilio tipą. Kai nuomojatės automobilį, esate susaistyti konkrečia sutartimi su konkrečiais jūsų automobiliui taikomais ridos apribojimais. Automobilių lizingas be pabrangimo ar automobilių lizingas verslui, koks variantas geriausias?

Automobilio pirkimo trūkumai

Pagrindinis automobilio pirkimo trūkumas yra kaina. Pirkdami automobilį turite iš anksto sumokėti visą automobilio kainą. Paskui per tam tikrą laikotarpį, paprastai 3-5 metus, turite mokėti įmokas už automobilio paskolą. Mėnesinės automobilio paskolos įmokos per visą paskolos laikotarpį gali siekti tūkstančius dolerių. Automobilių lizingas skaičiuoklė ir rinkos tendencijos.

Automobilio nuomos trūkumai

Didžiausias automobilio išperkamosios nuomos trūkumas yra tas, kad per visą nuomos laikotarpį turite sumokėti visą automobilio kainą. Automobilio lizingas visada yra brangus, nes iš esmės mokate už automobilio nusidėvėjimą. Kai nuomojatės automobilį, turite sumokėti ir mėnesinę nuomos įmoką, ir visą automobilio kainą nuomos pabaigoje. Pasibaigus išperkamajai nuomai, turite grąžinti automobilį tokios pat būklės, kokios jį paėmėte. Ar automobilio lizingas yra geras pasirinkimas?

Kada automobilį reikėtų pirkti, o kada nuomotis?

Pirkdami automobilį galite išvengti mėnesinių įmokų, tačiau iš anksto turite sumokėti vienkartinę sumą. Kai nuomojatės automobilį, kas kelerius metus galite važinėti visiškai nauju automobiliu, iš anksto investuodami nedaug arba visai neinvestuodami. Tačiau nuomos pabaigoje turėsite mokėti mėnesines įmokas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *