Kaip išsirinkti geriausias laminuotas grindis savo namams?

Kodėl turėtumėte rinktis laminuotas grindis?

Jei norite atnaujinti kambarį namuose, laminuotos grindys yra puikus pasirinkimas. Jų galima įsigyti įvairių stilių, spalvų ir dizainų, kurie tiks beveik prie bet kokio namų interjero. Laminatas ir geras grindų laminatas už dar geresnes kainas. Jos atrodo kaip tikros medinės grindys, tačiau yra daug patvaresnės ir nesugadins banko. Laminato grindis taip pat labai lengva prižiūrėti ir valyti, todėl tai puikus pasirinkimas, jei turite naminių gyvūnų, mažų vaikų arba jei norite mažai priežiūros reikalaujančių grindų. Jos taip pat atsparios drėgmei, todėl puikiai tinka vonios kambariams ir virtuvėms. Laminuotos grindys yra puiki investicija, kuri tarnaus ilgai ir ilgus metus užtikrins patikimą komfortą bei stilių. Tai patvarus gaminys, pasižymintis ilgaamžiškumu ir nereikalaujantis daug priežiūros.

Laminato grindų dangos dydžiai ir tipai

Geros grindysLaminato grindys yra įvairių dydžių, priklausomai nuo lentų pločio ir ilgio. Dažniausiai pasitaikantys dydžiai yra 5/16", 3/8" ir 7/16", kurie tinka beveik bet kurioje namų patalpoje. Laminato grindų dangos taip pat yra įvairių tipų, kurių kiekvienas pasižymi savitomis savybėmis. Toliau išvardyti kai kurie populiariausi laminuotų grindų tipai. Laminatas šildomoms grindims, kiek visa tai kainuoja? – Inžinerinės – Inžinerinės laminuotos grindys gaminamos iš kelių medienos sluoksnių, kurie sujungiami į vieną lakštą. Tai puikus pasirinkimas intensyvaus naudojimo namų patalpoms, nes gali atlaikyti intensyvų naudojimą, nesikraipydamos ir nesulankstydamos. Inžinerinės grindys yra viena iš patvariausių laminuotų grindų rūšių, tačiau jos yra ir brangiausios. Daugiau informacijos: https://gerosgrindys.lt/13-laminuotos-grindys ir rinkos specialisto patarimai.

Laminato grindų privalumai

– Ilgaamžiškumas – du laminuotų grindų dangos sluoksniai yra sujungti į vieną lakštą, kuris gali atlaikyti intensyvų naudojimą ir piktnaudžiavimą. Viršutinis dekoratyvinės medžiagos sluoksnis gali braižytis, tačiau po juo esantys sluoksniai yra labai patvarūs ir atsparūs dideliam nusidėvėjimui. Tinkamai prižiūrint, periodiškai valant ir prižiūrint laminuotas grindis, jos gali tarnauti dešimtmečius. Tai investicija, kuri tarnaus ilgai ir ilgus metus užtikrins patikimą komfortą bei stilių. – Nereikalaujanti daug priežiūros – naudodami laminuotas grindis neturite jaudintis dėl dėmių ar pažeidimų. Viršutinį sluoksnį galima lengvai pakeisti, jei jis būtų pažeistas, o grindis labai lengva valyti. Laminuotos grindys, kiek tai kainuoja? Paprastai užtenka retkarčiais nušluostyti, o didesnius išsiliejimus išvalyti šluoste ar kempine.

Laminato grindų trūkumai

– Įrengimas – vienas didžiausių laminuotų grindų trūkumų yra tai, kad jas gali būti sunku įrengti. Tai yra "pasidaryk pats" projektas, kuriam reikia pagrindinių įgūdžių ir įrankių. Laminato kaina ir laminatas, kuris yra tinkamas jūsų namams. Montavimo procesas gali būti sunkus ir sudėtingas, o montavimo instrukcijos ne visada būna aiškios ir lengvai suprantamos. Priklausomai nuo pasirinktos laminuotų grindų dangos tipo, jums gali tekti samdyti profesionalą, kuris ją įrengtų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *