Jūsų biuro priežiūra

Prižiūrime biurusNet jeigu galvojate, kad esate labai tvarkingas biuro darbuotojas, veikiausiai biurų priežiūros paslaugos vis tiek jums nepakenks. Net ir tvarkingi darbuotojai gyventų ir dirbtų netvarkingose vietose, jeigu nebūtų tvarkos profesionalų, kurie kartas nuo karto ateitų ir kažką sutvarkytų.

Per dieną apsijaukia visos erdvės, dulkės pačios nusėda, o dar kai vienur ir kitur dirba tikri žmonės, darbų tuomet tik padaugėja (tvarkos darbų). Štai dėl ko jums būtinai reikia protingų ir darbščių žmonių, kurie padėtų tvarkytis.

Kartą per mėnesį – generalinis tvarkymas

Kada reikalingos biuro, darbo vietos priežiūros paslaugos? Pirmiausia galbūt tada, kai jūs to labiausiai norite. Tarkime, kai norite, kad kartą per savaitę ar mėnesį viskas būtų sutvarkoma idealiai. Tai galima organizuoti keliais būdais. Pirmasis gali būti tiesiog pastanga sutelkti visą biurą ir žmonėms patiems liepti tvarkytis. Tačiau apskritai juk su biurais viskas turėtų būti kiek kitaip. Žmonės, kurie ten dirba projektų vadovais, asistentais, daro vienus ar kitus rimtus darbus, tikriausiai įsidarbino ten ir ėmėsi veiklos ne dėl to, kad labai norėjo kartą per mėnesį imti šluotą ir tvarkyti viską. Veikiausiai jie turėjo kitų darbinių motyvų. Taigi, nenuvilkite žmonių, leiskite jiems dirbti tai, dėl ko jie pasamdyti, ir viskas bus gerai.

Kiekvieną rytą ateina valytojai

Taip pat priežiūros paslaugos bus reikalingos ir naudingos kiekvieną rytą. Juk kasdien ateiname su savo nešvariais darbo drabužiais ir batais. Visa tai mums kelia šiek tiek nervų, šiek tiek panikos, kai jaučiame, kad viskas, ką darome, galiausiai sukelia tokį namų purvinumą. Tad pagalvokite apie tai ir žinokite, kad kiekvieną dieną ateinantys valytojai leidžia jums dieną pradėti tikrai tvarkingame biure. Juk taip ir yra: jie ateina, sutvarko viską, kas yra nešvaru, purvina ir negražu. O tuomet jau būna galima galvoti ir apie tai, ką reikia ir ką galima daryti, kai esame darbe. Galime asmeniškai prisilaikyti tvarkos. Stengtis nesujaukti biuro. Apsitvarkyti savo darbo stalą, turėti šiukšlinę, kur kaupti šiukšles. Viską turėti taip, kaip reikia. Tada galiausiai galėsime pasidžiaugti, kad dirbame švariame biure. Anksčiau į darbą kasdien ateinanti Aušrinė sako, kad visad sutinka valytoją. „Aš ateinu anksčiausiai iš visų bendradarbių, bet būnu užsimiegojusi kaip kurmis. Ir paprastai sutinku išeinančią valytoją. Ir būna keista, kai suprantu, kad kažkas atėjo anksčiau už mane, viską sutvarkė ir dabar aš galiu džiaugtis tokia švara“, – sako ji.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *