Kur pravers drėgmės surinkėjas

Norite gyventi sveikai, tinkamai jūsų sveikatai pritaikytuose namuose? Gali būti, kad tą padaryti padės drėgmės surinkėjas. O gal kaip tik – drėkintuvas. Tačiau šie prietaisai naudingi ne tik siekiant palaikyti sveikatai tinkamą namų aplinką, bet ir norint išvengti kitų su drėgmės pertekliumi susijusių problemų.

Restorano virtuvėje

Kova su drėgmeTaigi, pirmiausia drėgmės surinkėjas pasitarnaus restoranų virtuvėse, kur vyksta itin daug šlapių dalykų, kur plūsta garai. Šiaip mes esame įpratę virš dujinės viryklės pakabinti gartraukį, tačiau jis viso darbo nenudirba. Verta turėti normalų drėgmės surinktuvą patalpose, kur labai garuoja, ir kur vyksta gamyba. Ypač tai aktualu tada, kai stilingas restoranas leidžia lankytojams iškart matyti, kaip vyksta gamyba. Estetiškai gal ir atrodo patraukliai, bet per didelė drėgmė viduje tikrai gadins restorano įvaizdį. Todėl vertėtų virtuvėje laikyti protingai sudėtus drėgmės surinkėjus. Jie nebūtinai bus matomi restorano lankytojams, tačiau galbūt bus labai pravartūs, nes sumažins drėgmę ir netgi kvapų pasklidimą.

Statybose

Labai reikalingas daiktas drėgmės surinkėjas yra statybose. Kai reikia kuo greičiau išdžiovinti lubas, sienas, kažką, kur nudažyta, padarytas remontas. Būtent tada geriausia jį yra nuomotis, kadangi prireiks jo tik trumpam laikui. Taigi, tegul toks statybų planavimo ir tvarkymo pasirinkimas būna iš anksto numatytas. Susiradę, kur nuomositės, galite įtaisą rezervuoti iš anksto. Nudažius patalpas, drėgmės surinktuvas padės ženkliai paspartinti visų esamų statybinių darbų tėkmę. Viskas išdžius daug greičiau, nereikės laukti. O juk darbuose: laikas – pinigai.

Gamybiniame ceche

Taip pat geras variantas yra statyti drėgmės surinktuvą gamybiniame ceche. Mat tuomet pamatysime, kad tikrai pagerės gamybos kokybė, o ir darbuotojams seksis dirbti lengviau. Aišku, priklausomai nuo gamybos, reikia taikyti kompleksines oro filtravimo, kondicionavimo ir pan. paslaugas. Gal reikės ir kondicionierių, ventiliatorių bei kitų svarbių dalykų.

Sandėliuose

Labai reikšmingas dalykas yra tinkamos drėgmės ir oro užtikrinimas sandėliuose. Reikia padaryti, kad ten, kur saugomi produktai, prekės, visada cirkuliuotų toks oras, koks ir turi būti. Kad nekiltų tokių problemų, kai staiga paaiškėja, kad kažkokie saugomi, sandėliuojami dalykai yra sudrėkę, pakenkti.

Saugant patalpas nuo pelėsio

Taip pat drėgmės surinktuvų reikės ir tiems, kas apsigyveno pelėsį mėgstančiuose namuose. Vien paprasto vėdinimo, kondicionavimo, ventiliacinių sistemų ir atviro lango nepakaks, jeigu namuose kondensuojasi drėgmė ir atsiranda pelėsis. Vadinasi, yra problemų su statybinėmis konstrukcijomis. Tada gali prireikti ir ekstremalių oro sausinimo priemonių, tokių, kaip drėgmės surinktuvai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *