Ką daryti, jei skilo mobiliojo telefono ekranas?

Netikėtai nukritęs mobilusis telefonas sukelia daug problemų. Ką daryti: pirkti naują ar galimas, pavyzdžiui, iphone 5s ekrano keitimas? Viskas priklauso nuo to, koks pažeidimas. Šiuo metu mobiliojo telefono ekrano skilimas – dažnas gedimas, todėl lengvai rasite, kas jums padės spręsti šią problemą.

Iphone ekranaiPirmiausia reikėtų imtis priemonių, kurios leistų užkirsti kelią mobiliojo telefono ekrano skilimui. Šiuo metu galima rinktis ar pirkti įrenginį su paprastu ekranu, kuris nėra apsaugotas, arba pirkti atsparų smūgiams. Pastarasis variantas yra labai geras pasirinkimas, nors pasitaiko, kad ir tokie ekranai nuo itin stiprių smūgių neatlaiko ir skyla, tačiau rizika nėra itin didelė. Tiesa, kaina tokių mobiliųjų įrenginių – didesnė, nei paprastų. Taip pat ne visi mobiliųjų telefonų modeliai turi atsparų smūgiams ekraną, todėl perkami paprastais ekranais mobilieji telefonai. Ar galima apsaugoti paprastą ekraną? Galima įsigyti, pavyzdžiui, telefono dėklą, kuris bus tvirtas ir apsaugos telefono ekraną nuo smūgių. Taip pat galima įsigyti stiklo apsaugą, kuri klijuojama ant ekrano. Būdų ir priemonių tikrai yra, tik ne visos sėkmingai apsaugos ekraną nuo skilimo. Žinoma, tai nereiškia, kad neverta imtis atsargumo priemonių. Tačiau, jei vis tiek nutiko nelaimė ir ekranas įskilo, tai reikia žinoti ką daryti toliau.

Jei jau skilo mobiliojo telefono ekranas, tai galimi tokie pasirinkimai kaip telefono ekrano keitimas arba tik viršutinio ekrano sluoksnio keitimas. Dar yra trečias pasirinkimas – įsigyti naują mobilųjį telefoną. Kuris iš šių trijų būdų yra geriausias? Atsakyti, kuris būdas geriausias – sudėtinga. Viskas priklauso nuo tokių svarbių kriterijų kaip mobiliojo telefono modelis, skilusio ekrano pažeidimo lygio, darbų kainos ir pan. Verta paminėti, kad geriausia šiuo atveju kreiptis į mobiliųjų telefonų ekranų keitimo specialistus, kurie įvertinę gedimą patars, kaip elgtis toliau. Vis dėl to galima paminėti galimus variantus, kad galėtumėte iš anksto apgalvoti kiekvieną iš jų.

Jeigu esama mulkių pažeidimų, tai gali būti, kad skilo tik pats viršutinis mobiliojo telefono ekrano sluoksnis, kuris kai kuriais atvejais gali būti pakeistas. Kaina tokio keitimo bus nedidelė, tačiau gali nutikti taip, kad toks remontas negalimas dėl to, kad neįmanoma pakeisti tik viršutinio sluoksnio ir reikia keisti visą ekraną. Taip pat gali nutikti ir taip, kai mobiliojo telefono ekrano keitimo kaina bus panaši į tą, kurią sumokėtumėte už naują mobilųjį telefoną. Taigi, galimi įvairūs variantai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *