Kaip įsirengti tobulą terasą – KLAIDA ‘stiklinmas’

Nuosavuose namuose terasu stiklinmas yra būdingas, norint sukurti šviesią ir labai malonią erdvę savo privačioje valdoje. Taip pat terasos dažnai įstiklinamos prie kavinių, barų, restoranų, kitų poilsio erdvių, kur žmonės nori pasimėgauti gamtovaizdžiu.

Pasirinkti gerą pusę

Stiklo keitimasTiek ziemos sodas, tiek tiesiog patogi terasa knygos skaitymui ir puodeliui kavos gali būti tada veiksminga, kai ji atsukta į gerą vaizdą. Jeigu jūsų terasa žvelgia į kažkokią nuostabią pusę: į upę, mišką, kitą labai gražų vaizdą – tuomet tikrai galima tikėtis, kad bus gera ir gražu tokioje vietoje. Taigi, pasirinkus teisingą pusę, galima būtų tikėtis ir tikrai gražaus gyvenimo ten. Tačiau, jeigu terasos vienintelė įrengimo vieta žvelgia į kalėjimo sieną, sąvartyną ar kitą nemalonų vaizdą, gerai savęs paklauskite, ar tikrai norėsite vėliau tokioje terasoje ilsėtis.

Nepamiršti gerų baldų

Svarbu ir nepamiršti, kad terasos jaukumą iš dalies lems, kokie bus baldai viduje. Stenkitės visus sprendimus rinktis lengvus, perregimus arba kone perregimus, kad iš tiesų galėtumėte ramiai sau sėdėti nesinervinant, kad jūsų dideli tamsūs foteliai užstoja visą vaizdą. Baldus ir viską komponuokite taip, kad visada būtų galima plačiai žvelgti ir matyti tik kuo daugiau gero vaizdo. Tuomet jūsų terasa bus ne be reikalo įstiklinta. O štai jeigu nutiktų taip, kad terasą paversite sandėliuku, užgrūsite daiktais, nutiesite ten skalbinių virvę ir iškabinsite skalbinius, tuomet gal reikės ir apsigalvoti, nes tai nebus toks jau geras sprendimas. Kam tada jums reikia terasos, jeigu vaizdą užstoja džiustančios paklodės?

Žiemos sodo idėja

Žinoma, turėti žiemos sodą reikėtų tada, kai labai mėgstate augalus. Jeigu tą darote tik dėl mados, tai nieko gero nesitikėkite, kadangi augalai labai gerai jaučia, ar jais su meile yra rūpinamasi.

Suderinti leidimus

Kartais nuostabi įstiklinta terasa atrodo geriausias dalykas žmonėms, kurie gyvena tikrai labai gražioje aplinkoje. Tačiau tai neišdega tuo atveju, jeigu tai yra nacionalinis parkas, kažkoks rezervatas, kažkokia kita labai saugoma teritorija, nes jose yra ne viskas tiesiog leidžiama. Taigi, būtinai reikia suderinti visus leidimus dėl to, kur, kaip ir ką būtų galima nuveikti. Leidimus gali tekti derinti ir su kaimynais. Na o jeigu statotės kultūros paveldo teritorijoje, tuomet nebūtinai bus leidžiama pasidaryti įstiklintą terasą ar kažkokį kitą panašų statinį. Nebent sugebėsite išlaviruoti taip, kad atitiktumėte paveldosaugos reikalavimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *