Kaip paskatinti plaukų augimą?

Biofitus produktaiKartais norima, kad plaukai augtų kuo greičiau, tačiau rezultatai ne visada yra tokie, kokių ir tikimasi. Žinoma, per naktį plaukų užsiauginti tikrai nepavyks – tam visada prireikia šiek tiek kantrybės, tačiau keli patarimai tikrai gali užtikrinti, kad plauku augimas taptų spartesnis. Taigi, ką vertėtų daryti?

Įrodyta, kad plaukų augimą skatina masažas su šiltais aliejais, tad vertėtų netingėti bent kartais pasilepinti masažu. Pavyzdžiui, plaukams puikiai tinka argano aliejus, kuris taip pat gali pagerinti plaukų būklę ir juos pamaitinti.

Nuo seno yra tikima, kad plaukų augimui turi mėnulio fazė – rekomenduojama plaukus kirpti esant pilnačiai ir priešpilniui. Tuo atveju, jei plaukai bus kerpami per pilnatį ar esant delčiai, plaukų augimas bus lėtesnis. Nors šiandien to dažniausiai nėra laikomasi, tačiau tikrai nieko neprarasite, jei plaukų kirpimą atidėsite palankesnėms mėnulio fazėms.

Be abejo, plaukų augimas bus spartesnis, jei jūsų mityba bus visavertė, todėl labai svarbu į savo mitybos racioną įtraukti kuo daugiau įvairių maisto produktų. Tuo atveju, jei nesate užtikrinti, kad jūsų mityba yra visavertė, rekomenduojama rinktis specialius maisto papildus, kurie yra skirti būtent plaukams.

Ricinos aliejus padeda skatinti plaukų augimą, tad nakčiai galite ištepti plaukų šaknis šiuo aliejumi, o ryte kruopščiai išplaukite šampūnu. Maždaug kartą per savaitę patartina naudoti specialų valomąjį šampūną, kuris taip pat gali turėti įtakos plaukų augimui.

Plaukai taps kur kas stipresni ir augs greičiau, jei atsisakysite tam tikrų plaukams kenkiančių procedūrų. Pavyzdžiui, rekomenduojama kuo rečiau naudoti plaukų džiovintuvą, o plaukų tiesintuvą ar garbanojimo žnyples patartina naudoti tik ypatingomis progomis. Plaukų modeliavimo priemonės taip pat gali labai sausinti plaukus, tad jas naudokite saikingai.

Jei plaukus pakankamai dažnai šukuosite, tokiu atveju taip pat bus stimuliuojamas greitesnis plaukų augimas, taigi, norimo rezultato galėsite sulaukti pakankamai greitai. Jei pasinaudosite visais šiais patarimais, po po kelių mėnesių tikrai pastebėsite, kad plaukai tapo ilgesni, tačiau tuomet, jei plaukų galiukai yra labai išsausėję, negailėkite jų, ir keliaukite į kirpyklą.

Įrašo “Kaip paskatinti plaukų augimą?” komenatarų: 2

  1. Anksciau labai slinko plaukai, pradejus vartoti bio selenium+zn, rezultatas jautesi po kokiu 3 savaiciu, dabar geriu ji nuolatos. Beje ir augimas pagerejo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *