Kaip išsirinkti droną?

DronaiDangų užkariauja dronai, kurie daugeliui tapo smagiu užsiėmimui. Kokį rinktis, kad galima būtų tinkamai praleisti laiką? Vieniems svarbi kaina, kitiems turimi GPS imtuvai, o dar kitiems dizainas. Vis dėl to, funkcijų yra labai daug ir priklausomai nuo modelio, galite pasirinkti tokį, kuris labiausiai tiktų.

Pirmiausia reikėtų suprasti, kad valdyti droną nėra taip paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Jūs turite rinktis tokį droną, kuris tiks jums pagal turimą patirtį. Jei turite pakankamai patirties, tai galite rinktis sudėtingesnio valdymo prietaisą, tačiau, jei patirties visai neturite, tai verta pradėti nuo tokio, kuris yra skirtas pradedantiesiems. Tokiems pirkėjams rekomenduojama pirkti pigesnį modelį tam, kad įgyti patirties. Nors gamintojai siūlo dronus turinčius specialią stabilizavimo funkciją, tačiau nepatyrusiems gali būti, kad ir ši funkcija ne itin padės. Taigi, geriausia įsigyti pigesnį modelį ir praktikuotis, o įgijus patirties galėsite įsigyti pažangesnį modelį.

Renkantis svarbu, kiek laiko planuojate naudotis dronu. Kaip ir mobilusis telefonas, taip ir šis prietaisas turi skirtingas baterijas ir jų talpas. Priklausomai nuo pasirinkimo, galima rasti dronus, kurie gali pakankamai ilgai skraidyti, ir tokius, kurie galės skristi tik netolimus atstumus. Galima tik paminėti, kad pigiausi modeliai gali skristi apie dešimt minučių, o brangūs – apie dvidešimt minučių. Čia gali praversti viena gudrybė, kurią naudoja dronus turintys pirkėjai. Jie įsigyja ne vieną, o kelias baterijas ir taip gali daug ilgiau mėgautis drono sklandymu ore.

Kameros savybės taip pat yra svarbios. Net ir pigiausi modeliai turi įtaisytas kameras, nors jų raiška yra ganėtinai prasta. Brangesni modeliai turi ne tik geresnės raiškos kameras, bet ir galimybę tiesiogiai stebėti filmuojamą vaizdą. Deja, pigiausiuose modeliuose nėra galimybės matyti tiesiogiai. Jei pirkėjams dronas tėra pramoga, tai neverta pirkti brangaus modelio vien dėl kameros, tačiau, jeigu dronai reikalingi dėl tam tikrų profesionalių vaizdų filmavimų, tai be geros kokybės kameros neapsieisite, juk kokybiškas vaizdas tikrai svarbus.

Kitas svarbus parametras – GPS. Tokie GPS imtuvai yra tuose dronuose, kurie brangesni. Pigiuose tokios galimybės tiesiog nėra. Vis dėl to galima tik paminėti, kad ši funkcija labai naudinga, kai reikia, kad dronas grįžtų į nustatytą vietą ar, kad jo nepamestumėte neaišku kur. Galvojant, kurios funkcijos naudingos, o kurios – ne, reikia pagalvoti, kaip ir kur naudosite droną.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *