Kokius muzikantus pasirinkti vestuvėms?

Vestuvės labai svarbus gyvenimo įvykis ir norint linksmai atšvęsti, reikalingi vestuviu muzikantai. Muzika gali sukurti reikiamą nuotaiką, todėl reikia labai atidžiai rinktis ne tik muziką, bet ir tuos, kurie ją atliks. Šiuo metu visus vestuvių muzikantus galime suskirstyti į tradicinius ir netradicinius.

MuzikantaiKokią muziką jūs mėgstate? Tai vienas iš esminių klausimų, kuriuos reikia užduoti. Žinoma, rinktis tik pagal savo muzikos skonį nereikėtų. Reikia atsižvelgti ir į svečius. Galvojant apie tinkamos muzikos parinkimą, reikia jau būti sudarius svečių sąrašą. Pagal tai galėsite matyti, kokio amžiaus žmonės dalyvaus jūsų vestuvių pokylyje. Taip pat reiktų pagalvoti, galbūt žinote kokią muziką jie mėgsta. Net, jei visų svečių muzikinio skonio ir nežinote, tai bent jau nedidelės dalies tikrai žinosite. Tuomet žinant savo ir dalies svečių mėgstamą muziką, galima bus paprasčiau suprasti, ko reikės per vestuves. Tiesa, reikia paminėti, kad muzikinis itin kardinaliai skiriasi, pavyzdžiui, dalis mėgsta klasikinę muziką, o kita dalis sunkiojo roko gerbėjai, tai bus neįmanoma rinktis vienos muzikos. Tokiu atveju reikėtų rasti neutralią muziką, kuri tiktų visiems. Kartais būsimieji jaunavedžiai galvoja, kad geriausias pasirinkimas rasti tokius muzikantus, kurie gros skirtingų muzikos stiliaus dainas. Vis dėl to, tai nėra geras pasirinkimas. Retai kuris muzikantas sutiks atlikti skirtingus muzikos stilius. Jei vis tiek žūtbūt reikia muzikos įvairovės, tai geriausia rinktis didžėjų. Žinoma, tai nebus gyva muzika, bet bus galima mėgautis skirtingomis dainomis ir atlikėjais.

Visais kitais atvejais reikia rinktis arba tradicinius, arba netradicinius muzikantus. Kuo jie skiriasi? Galima paprastai paaiškinti, kad tradiciniai vestuviu muzikantai atliks muziką tokiu principu, kai suderinami dainininko ir sintezatoriaus darbas. Dainininkų gali būti daugiau, nei vienas, o dainavimo repertuaras ir dainavimo kalba pasirenkami pagal pageidavimus. Tuo tarpu netradiciniai muzikantai groja tokiais muzikos instrumentais, kaip gitara, klavišiniai, būgnai ir t.t. Jeigu vestuvių vakaro metu norite puikios muzikos ir nustebinti savo išlavinu muzikiniu skoniu svečius, tai rinkitės klasikinį džiazą ar kitą variantą. Nepamirškite, kad muzikos parinkimas turi būti atliktas atsižvelgiant ir į svečius, todėl, jei dauguma mėgsta lietuvių populiarias dainas, kurios skirtos per įvairias šventes, tai toks pasirinkimas jiems netiks. Vis dėl to, šventė – jūsų ir rinktis reikia jums. Pagalvokite, kas galėtų tikti jums ir jūsų svečiams bei suderinkite šiuos pageidavimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *