Kaip montuojamos ir gaminamos drabužinės

Drabužinių įrengimasJeigu norite turėti erdves vietas savo drabužiams ir daiktams laikyti bei išlaikyti stilingą interjerą, siūlome spintas drabužinėms, kurioms vertėtų turėti stumdomas duris. Profesionalūs spintų gamintojai gali sukurti Jūsų erdvėms geriausiai tinkančius sprendimus, sumontuoti tokias spintas, kurios ir atitiktų Jūsų asmeninius poreikius, ir leistų pajusti tikrą stiliaus ir skonio pulsavimą interjere. Kokie etapai laukia, norint turėti gražias drabužines namuose ar darbe?

Numatysite erdvės projektą

Pirmiausia, kaip ir planuojant bet kokius kitus pokyčius savo erdvėje, turėtų būti numatomas tos erdvės, patalpos, kambario išplanavimas. Kurioje vietoje stovės koks baldas, kur bus langas, kaip pateks šviesa, kur turi būti praėjimai, kas jokiu būdu negali užstoti kitų elementų ir t. t. Taip apytiksliai atsiras ir numatyta vieta drabužinei. Patys galbūt nesuprasite kai kurių detalių, tačiau interjero specialistai, dizaineriai ir drabužinių meistrai galės Jūsų požiūrį praplėsti naujais pasiūlymais.

Spręsite dėl drabužinės dydžio

Konkretinant būtent drabužinės dizainą ir pasirinkimą, pirma reikės nuspręsti dėl jos dydžio. Jis dažnai bus sąlygotas esamos padėties kambaryje. Tarkime, gal ten jau yra kažkokia nišą, turinti savo gylį, kurią norėsite panaudoti drabužinei. Visgi, vis tiek vertės nuspręsti, ar išnaudosite visą gylį, visą plotį. Gal drabužinė visiškai užpildys tą ertmę, o gal dalį jos atitversite atskirai ir ten padarysite atvirą vertikalią knygų lentyną ar nedidelę augalų gyvavimo vietą.

Spręsite dėl stumdomų sistemų

Kai jau turėsite nusprendę drabužinės matmenis, reikės rinktis medžiagas, iš kurių viskas bus gaminama. Lentynos greičiausiai bus išsirinktos lengviau, nes bus keletas standartinių pasirinkimų, užtikrinančių kokybę ir ilgalaikį rezultatą. Daugiau fantazijos teks naudoti renkantis stumdomas sistemas ir duris. Svarstysite, ar rinktis laminuotas medžio drožlių plokštes, ar durys turės tokius elementus kaip plastikas, stiklas, ar bus naudojami veidrodžiai, gal rinksitės dažytą medžio dulkių plokštę, kokia bus pasirenkama dekoratyvinė durų apdaila, spalvos.

Užsakomos gamybinės detalės

Viską sutatus bus pagal brėžinius užsakomos detalės šiam jūsų naujam erdvės projektui. Priklausomai nuo poreikių ir meistrų galimybių, šiek tiek teks palaukti, kol viskas bus pagaminta.

Vyksta montavimas

Pats drabužinės montavimas bus tarsi vyšnaitė ant torto. Jis užtruks neilgai ir Jūs tiesiog matysite, kaip akyse keičiasi Jūsų erdvė, kaip atsiranda nauja graži drabužinė, tokia, kokią prieš tai aptarėte, apie kokią svajojote ir kokia, tikimės, tarnaus ilgai bei džiugins Jus kiekvieną dieną.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *