Kelionėje nepamirškite įkrauti telefono baterijos

Tokios įmonės kaip http://www.varicom.lt galėtų jums suteikti kone visas su elektros energija susijusias paslaugas ir prekes. Tačiau jums galbūt dažniausiai kasdieniam buitiniam vartojimui bus reikalingas tiesiog bateriju ikrovikliai. O tai, ką turime krauti nuolat, ko niekada negalime palikti išsikrovusio, visada yra mūsų asmeniniai telefonai. Nes jie mums būtini, o išsikrovę jie niekada nėra naudingi. Tad, jeigu norite turėti gerai pakrautą telefoną, pasirūpinkite tuo iš anksto. Bene pats opiausias telefonų ir baterijų įkrovimo klausimas yra kelionės. Nes per jas mes turime naudotis telefonu iš tiesų dažnai – reikia ir į žemėlapį pasižiūrėti, ir navigaciją įsijungti, ir bilietus rezervuoti, ir internetu naudotis, ir fotografuoti. Tad nori to ar nenori, bet didžiuliu energijos pliūpsniu turi pasirūpinti visai kelionei.

Naujos kartos telefonai bus pakraunami per 30 s.

VaricomDabartiniai išmanieji telefonai deja kol kas yra ne tokie pranašūs, kaip senieji, jeigu vertintumėt būtent baterijų įkrovimo aspektu. Nors senuosius telefonus tekdavo krauti keliomis valandomis ilgiau, tačiau baterija laikydavo net kelias savaites, o telefonas būdavo pilnai naudojamas. Dabartiniai telefonai, išmanieji, išnaudoja labai daug energijos tam, kad atliktų savo sudėtingas operacijas. Štai dėl ko juos nuolat tenka krauti. Tačiau jeigu žvelgtume į stambiausių telefonų gamintojų planus, matytume, kad visi žada ateityje didžiulius pokyčius. Esą, naujos kartos ateities telefonai bus tokie, kurių nereikės nei taip dažnai, nei taip ilgai krauti. Apie naujuosius būsimus išmanius telefonus kalbama, kad jie neva galės pasikrauti per mažiau kaip 1 minutę. Jeigu tai būtų tiesa, visiems tikrai labai palengvėtų gyvenimas.

Kur keliaujant pasikrauti telefoną

Taigi, kelionių metu jums labai reikės telefono, jūs jį intensyviai naudosite, dėl to jis greičiau išsikraus, ir galiausiai – bus sunkiau jį pasikrauti, nes keliausite ne po savo kambarį, o po nežinomas vietas. Taigi, telefono pakrovimo reikalai bus ta tema, apie kurią galvosite nuolat kelionės metu. Dėl to keliaujant krautis telefoną reikėtų kada tik bus proga, ir kur tik ji bus. Nelaukti, kol telefonas akivaizdžiai pasikraus, o tiesiog visada stengtis jį išlaikyti pasikrovusį.

Atsarginės baterijos

Dar vienas išsigelbėjimas – atsarginės baterijos. Jas galima vežtis į kelionę, ir tada, kai išsikraus ekstra atveju telefonas, pasinaudoti kitomis baterijomis. Taip pat yra ir specialus mobilus įkroviklis, kuris gali leisti pakrauti telefoną vieną kartą, o vėliau pats turi būti pakrautas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *