Mėgstamiausi žaisti žaidimai

Kokie yra jūsų mėgstamiausi žaisti kompiuteriniai žaidimai, ar tarp jų yra ir lietuviškų žaidimų? Neseniai internete pasirodęs lietuviškas žaidimas Rajonas taip pat jau dabar sulaukia dėmesio. Štai kokius atsakymus į mūsų prieš savaitę užduotus klausimus atsiuntė skaitytojai.

Labai patiko žaidimas Rajonas

RajonasRokas mums rašo: „Man labai patiko žaidimas Rajonas, kadangi jame atpažinau ir savo rajono aktualijas. Aš augau Fabijoniškėse, ir tuo metu, dar sovietmečio pabaigoje ir Nepriklausomybės pradžioje, čia tikrai būdavo nesaugu, būdavo ir reketo, ir fifų daugiau, ir marozų. Tai gal ir perspausta žaidime, realybėje taip nebūna, bet juk žaidimas tuo ir patrauklus, kad vaizduoja rajoną fantazijų pasaulyje. O žaisti štai tokioje pažįstamoje aplinkoje yra tikrai vienas malonumas. Kol kas dar neperėjau viso žaidimo, bet dabar jis yra mane labai užkabinęs, be to, patinka ir komiksųstilistika, kuri ten yra. Taigi, manau, kad greitu metu jau pereisiu šį žaidimą ir ieškosiu kažko naujo. Iš tiesų, gaila, kad lietuviai kuria mažai tikrų lietuviškų žaidimų. Jeigu kas ir pasirodo, tai būna lietuvių indėlis darbe, bet tai apie užsienį ir orientuota į visai kitokią rinką“, – sako Rokas.

Mėgaujasi senovine klasika

Julija sako, kad ji yra 90 – ųjų fanė, ir dėl to jai labiausiai patinka seniau kažkada žaisti žaidimai, tokie kaip „SuperMario Brothers“ ir panašūs. Taigi, ji mėgaujasi senovine klasika. „Dabar yra daug tokių online programų, kur gali tiesiog naršyklėje žaisti labai senus žaidimus. Žaidimas „Minecraft“ kažkiek bando imituoti tą senovinę, dabar jau tiesiog vintažinę klasiką, tačiau mes vis tiek labiausiai mėgstame tuos tikruosius senus žaidimus. Žinau, kad jie patinka tik tiems, kas juos anksčiau žaidė per „Ziliton“ arba „Play Station“ kompiuterių konsoles. Jeigu esi naujas, pradedantysis žaidėjas, tai vargu ar tau tikrai labai patiks tokie žaidimai“.

Žaidžia strateginius žaidimus

Paulius sako, kad jis labiausiai mėgsta žaisti strateginius žaidimus. „Tiesiog nuo vaikystės labiausiai patikdavo. Nors kartais, kai labai kokia gera tema, tai patraukia ir kitokio tipo žaidimai. Tarkime žaidimas Rajonas – girdėjau apie jį labai gerų atsiliepimų, todėl pradėjau žaisti, ir tikrai patiko. Be jo, dar labai mėgstu Star Craft, War Craft, Civilizationir kitus strateginius žaidimus. Tai tikrai labai lavina mąstymą. Nesuprantu suaugusiųjų, kurie iškart būna nusiteikę prieš žaidimus, net prieš tai gerai nepasidomėję, kokią gerą naudą jie teikia mąstymo lavinimui“, – sako jaunuolis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *