Kokius NT projektus rekomenduoja brokeriai?

Gintarinis būstasJauki gyvenamoji aplinka, saugi kaimynystė, estetiškai patrauklus būstas ir aukštos kokybės namai – tai išskirtinis Amber City projektas Vilniuje, kurį rekomenduoja NT brokeriai. Iš tiesų, gyvenamojo būsto pasirinkimas priklauso nuo individualių pirkėjo pageidavimų, pvz., vieni akcentuoja kambarių skaičių, kiti domisi susisiekimu su darboviete ir t. t., vis dėlto, nekilnojamojo turto ekspertai teigia, kad tam tikri kriterijai išlieka vienodai svarbūs visiems pirkėjams.

Jei norite džiaugtis ramiu ir patogiu gyvenimu naujuose namuose, visų pirma turite rinktis patikimą daugiabučio statytoją ir vystytoją. NT brokeriai rekomenduoja įvertinti Amber City projekto privalumus – projekto plėtotojas UAB „PPI Group“ ir rangovas AB „Panevėžio statybos trestas“ užtikrina aukštą gyvenimo kokybę (namų statybai naudojamos patikimos medžiagos, šiuolaikinės sistemos, patikimi inžineriniai tinklai ir ilgaamžiai statybų sprendimai). Svarbus projekto privalumas – saugi ir draugiška gyvenamųjų namų kaimynystė. NT brokeriai primena, kad minėtasis aspektas svarbus vertinant ne tik savo patogumą, bet ir vaikų gerovę. Uždara Amber City gyvenvietė išsidėsčiusi aplink erdvų ir jaukų vidinį kiemą, kuriame įrengtos lavinančios vaikų žaidimo aikštelės, poilsio zonos, lauko treniruokliai, pavėsinės ir iškylų vietos. Kieme veikia vidinis baseinas, gyvenamajai aplinkai suteikiantis daugiau elegancijos ir unikalumo. Gyvenamuosius namus supa tvarkingai apželdinta aplinka, dviračių takai ir pasivaikščiojimų takeliai. Rūpinantis gyventojų saugumu, visos daugiabučių laiptinės yra rakinamos ir turi telefonspynes. Teritorija stebima IP vaizdo kameromis. Nekilnojamojo turto brokeriai teigia, kad naujos statybos projektai sulaukia ypatingo jaunų šeimų dėmesio, todėl gyvendami tokiame name visuomet būsite apsupti jaunų, ambicingų ir draugiškų žmonių.

Apsilankykite svetainėje http://ambercity.lt ir išsirinkite jūsų lūkesčius atitinkantį butą. Jei galvojate apie savarankišką interjero įrengimą, rinkitės dalinės apdailos būstą, jei galvojate apie kraustymąsi į pilnai įrengtus namus, jūsų patogumui siūlomi butai su pilna apdaila (pirkėjas gali rinktis iš kelių įrengimo variantų). Brokeriai primena, kad renkantis būstą labai svarbu įvertinti susisiekimo klausimą – ar lengvai pasieksite darbovietę, mokyklą, vaikų darželį, prekybos centrus? Rinkitės daugiabučių rajoną, kuris būtų patogus tiek važinėjant viešuoju transportu, tiek nuosavu automobiliu. Beje, naujieji projektai rengiami apgalvojant ir automobilių statymo klausimą – jūsų patogumui Amber City gyvenvietėje įrengta dviejų aukštų požeminė aikštelė ir tradicinės automobilių stovėjimo vietos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *