Komfortas jūsų keleiviams

MikroautobusaiKai prasideda vasara, kai artėja ilgasis savaitgalis, visi ima norėti kur nors keliauti. Gal ir jūs ne išimtis, todėl mikroautobuso nuoma Klaipėda gal jau užsakyta, belieka tik sulaukti kelionės. Jeigu tai jūs esate tos kelionės vadas ir ją organizuojate, nuspręskite, ar norite būti geras mikroautobuso vairuotojas. Jeigu norite būti toks vairuotojas, kurį visi prisimena maloniai, pamena, kaip buvo smagu, tuomet verta įsidėmėti keletą patarimų, kaip būti tuo nuostabiu vairuotoju.

Muziką klausykite tik sau

Dažnai mikroautobusu į kelionę pasileidę žmonės nori pagaliau atsipalaiduoti nuo kasdienių rūpesčių ir pasimėgauti kelione. Gal kažkas nori pamedituoti tyloje, paskaityti knygą (nes tai puikus laikas skaityti – kol važiuoji), o dar kažkas norėtų tiesiog pasiklausyti savo muzikos iš ausinuko. Vairuotojas taip pat gali paleisti muziką, tačiau verčiau ją pasileistų tik sau. Nereikia nuspręsti už visus, ką jie nori klausyti.

Teiraukitės dėl oro ir šilumos

Rūpestingas mikroautobuso vairuotojas kartais pasiteiraus keleivių, ar jiems pakanka šilto arba šalto oro, ar viskas gerai su kondicionavimo sistema. Jeigu žmonės patenkinti, tuomet ir vairuotojas bus patenkintas. Tačiau tuomet, kai jiems yra per karšta arba per šalta – kelionė jau iškart nėra tokia sėkminga. Įprastai reikėtų tikėtis, kad salone esantiems žmonėms pakanka oro ir jis puikiai kondicionuotas.

Pasiūlykite pagalvėles

Patogu važiuoti autobusu minkščiau, kai nusvirus galvai ji nukrenta ne ant savo peties ir dėl to vos kaklas nepersilenkia pusiau, o ant pagalvėlės. Jeigu turite galimybę – pasiūlykite keliautojams pagalvėles galvai, nes tai tikrai leis jiems patogiau važiuoti. Pasiūlykite maisto ir gėrimų, jeigu jų turite – tai taip pat geras pasiūlymas, kuris padarys puikų įspūdį kiekvienam, važiuojančiam mikroautobusu.

Teiraukitės dėl sustojimų

Kadangi nežinote, kiek keleivių būtinai turi pasivaikščioti važiuodami, kiek jų turi parūkyti, pavaikščioti, galite iš anksto prieš kelionę aptarti su keleiviais, kur mikroautobusas ir kada galėtų sustoti. Jokiu būdu nespręskite apie kitus pagal save, jeigu jūs galite 12 val. važiuoti nesustodami, ta nebūtinai tinka ir kitiems.

Būkite mandagus

Visada labai smagu, kai vairuotojas būna mandagus, šypsosi, linki geros kelionės. Tuomet iš kelionės ir grįžtame su daug geresne nuotaika. Aišku, jūs esate žmogus, visi esame žmonės, kartais atrodo, kad viskas gyvenime blogai. Tačiau žvelkite į tai kaip į darbą – gera nuotaika lai būna jūsų kaip vairuotojo darbo dalis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *