Ką įdomu filmuoti su Go – Pro kamera

Dabar tokia madinga gopro kamera daug kam tampa puikia pramoga, kitiems tai kartais atrodo ne kaip pramoga, o mados reikalas. Dar kiti šią pramogą išnaudoja išties prasmingai. Kada Go Pro tinka naudojimui?

Važiavimas dviračiu ar kita priemone

Dažniausiai gopro kamera nudirba geriausią darbą tada, kai yra išnaudojama kažkokiame judėjime. Kai norisi tarsi pabūti kito kailyje ir pamatyti, ką mato jis, tada tikrai puikiai tinka ši kamera, parodanti tai, ko nesate dar matę. Net ir pats veiksmo dalyvis galiausiai mielai nori pasižiūrėti viską nufilmuota, nes tada jam viskas atrodo kiek kitaip. Taigi, važiavimas dviračiu ar kita sporto priemone, ypatingai tada, kai atliekami dar ir įvairūs klipai – tai situacijos, kada ši kamera yra itin naudinga. Tokios kompanijos kaip Red Bull nuolat kuria įvairius šia kamera filmuotus klipus ir dėl to susilaukia populiarumo.

Kamera ant gyvūno

Sporto kamerosKitas įdomus eksperimentas, kaip gali būti panaudota gopro kamera – tai jos uždėjimas ant gyvūno. Net ir garsiuosiuose Animal Planet naujuose epizoduose yra įmontuota tokių vaizdų, kurie išgauti ne kitaip, o būtent gyvūnui uždėjus kamerą. Internete neseniai labai populiarus buvo video vaizdelis, kur voverė, galvodama, kad tai yra riešutas, paėmė Go Pro kamerą ir ją nusinešė į savo šakų vainiką. Kartais mokslininkai montuoja gyvūnams, paukščiams šias kameras, tai daro tyrimų tikslais. Tačiau tada ir kainuoja, nes pati kamera dažniausiai būna prarandama.

Kamera nardant

Speciali vandeniui atspari kamera gali būti naudojama, norint sukurti tobulą vaizdą iš nardymo. Tokios kameros montuojamos tiesiog ant narų kostiumų ir taip daug patogiau nei su kitokia kamera galima nufilmuoti jūros ar ežero dugną.

Kamera skraidant

Situacija, kur kiekvienas galėtumėte gauti įspūdingiausią savo filmuotą vaizdelį su šia kamera, tai – šuolis parašiutu. Paprastai oreivystės klubai už daugiau kaip 100 eurų siūlo paslaugą – šuolį tandemu. Parašiutu, kartu su tais, kurie šoka ir yra tikri profesionalai. Dažniausiai už papildomą kainą yra siūloma nusifotografuoti ir nusifilmuoti savo skrydį. Daug kas nori tokią įsimintiną akimirką filmuoti, ypač, jeigu šokama pirmą kartą. Juk socialiniai tinklai šiais laikais yra tikrai labai svarbus dalykas, ir dėl įvaizdžio, dėl geros nuotraukos mes padarome daug ką. O čia – ir gauni šuolį parašiutu, ir dar turi puikių vaizdų. Tiesa, turbūt pigiau yra nusipirkti savo kamerą ir su ja filmuoti ir fotografuoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *