Kuriame klasikinę virtuvę

BaldaiŠiuo metu klasikinio stikliaus virtuvės, atkartojančios senovišką stilių, sujungtą su modernybe – labai populiarus stilingų žmonių pasirinkimas. Tad klasikinio stiliaus virtuvės baldai Kaune gali būti jūsų ieškojimų objektas. Tačiau vien pačių baldų neužteks, reikės ir gerų idėjų, kaip ir kur tuos baldus pritaikyti bei sumontuoti. Baldų projektavimas Kaune jums netgi gali pagaminti baldus pagal užsakymą, tačiau jums pirmiausia reikėtų turėti savo viziją. Tokia ir yra ta baldų statymo ir kūrimo paslaptis – tik turėdami nusprendę savo viziją, galėsite tikėtis, kad bus virtuvė graži. Štai jums keletas idėjų, kurių pasisėmus, galbūt kils minčių, kaip turėtų atrodyti jūsų klasikinio stiliaus virtuvė.

Darbo stalas per vidurį

Anksčiau virtuvė atrodydavo taip: spintelės būdavo sumontuotos kampu arba ties viena siena, priešais būdavo stalas su kėdėmis ir minkštu kampu. Dabar kuriant klasikinį modernų stilių beveik visuomet siūloma kampu dėlioti spinteles, o toliau per metrą nuo jų dėti dar vienas spinteles su stalviršiu ant viršaus. Tai tarsi papildomas darbo stalas, kartu ir spintelės arba po stalu sumontuota indaplovė, orkaitė ar papildomas šaldytuvas, šaldiklis. Tai patogi ir kartu klasikinė, moderni virtuvė.

Žemai nuleisti šviestuvai

Jeigu jau žengėte pirmąjį žingsnį, sunku įsivaizduoti tokią virtuvę kaip klasikinę su paprastu apšvietimu. Teks rinktis kitokį apšvietimą, ir tai greičiausiai bus žemai nuleista lempa ar keli šviestuvai. Jie kabos būtent virš šio centrinio stalo, ir ant jo bus galima pasidėti maistą, bus galima ten gaminti arba, jeigu labai skubėsite, ten atsistojus net ir pavalgyti. Tačiau šiaip jau šis klasikinis stilius virtuvei padovanos itin patogias darbo ir kūrybos erdves. Taip pat reikėtų įmontuoti ir nedideles švieseles po spintelėmis prie sienų, kad šviesa kristų ir ant kitų stalvirių. Tai sumanu ir stilinga.

Medinės grindys

Gražiausiai tokioje klasikinio stiliaus virtuvėje derės medinės grindys. Tai gali būti tamsaus medžio imitacija, tikros lentos, parketas ar kitas pasirinkimas, panašus į medį.

Baltos ir žemės, pastelinės spalvos

Būtent spalvų pasirinkimas labai daug nulemia, padeda sukurti tą klasikos įspūdį. Spalvos turi būti šviesios. Klasikinė yra balta, bet nebūtinai turite rinktis ją. Tinka įvairios žemės neutralios spalvos, taip pat švelnios natūralios pastelinės spalvos, atspalviai.

Mediniai langai, metalinis gartraukis, specialios senovinės dekoracijos – tai dar kiti būdai, kurie taip pat padės sukurti įtikinamą vaizdą, jog čia yra būtent senovinis stilius ir senovinė jūsų virtuvė.

Įrašo “Kuriame klasikinę virtuvę” komenatarų: 1

  1. Aš tai galvoju, kad virtuvėje vis tik plytelės yra geriausias sprendimas. Kai įsirenginėjau būstą, tai pats galvojau kokią grindų dangą pasirinkti, bet radau nemažai informacijos apie plyteles ir jas nusprendžiau pasirinkti. Tikrai nesigailiu, plytelės pasirodo gali būti ne tik praktiškas, bet ir stilingas sprendimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *