Norite išnuomoti būstą senamiestyje? Patarimai

Vaizdas pro apartamentų langąTiek studentų, tiek turistų tarpe būstas Senamiestyje buvo ir bus labai populiarus dalykas. Juk visi nori gražių namų, dailios aplinkos, mažų atstumų iki centro ir pan. Tad nieko keisto, kad būstas senamiestyje yra kažkas tikrai dominančio. O ką daryti, jeigu norite savo būstą padaryti ir iš tiesų paklausiu nuomos objektu? Štai kaip galite nuomoti būstą Vilniaus senamiestyje.

Kambarį per Air BnB

Jeigu turite didesnį butą Vilniaus senamiestyje, Užupyje, Paupyje – galima sakyti, jums niekada daugiau nereikės dirbti, nes galėsite tiesiog dalį buto nuomoti ir tokiu būdu šiek tiek užsidirbti. Ką tikrai galite daryti, tai nuomoti vieną ar kelis kambarius per Air BnB sistemą. Tai sistema, kuri leidžia žmonėms registruotis, vėliau visiems rinkti patikimumo balus ir pan. Tokiu būdu išsinuomojus būstą jūs gaunate pigesnius apartamentus, jums negresia jokie dideli mokesčiai, galite trumpai naudotis kaži kambariu, dar ir pabendrauti su būsto savininku. Atitinkamai būstą Senamiestyje turi paruošti ir to būsto savininkas, kad galėtų viską laiku ir tinkamai išnuomoti. Kažkokį procentą nuo sumos būsto savininkas paliks pačiai nuomojimo platformai, o kiti pinigai liks jam ar jai. Tai patogu, jeigu kažkurį kambarį norite tiesiog kartais nuomoti, tačiau kartais pasilikti jį sau. Patogu ir tuomet, kai tiesiog daug dirbate ir retai būnate namuose, tad norite juos iš dalies apgyvendinti.

Trumpalaikė apartamentų nuoma

Galiausiai verta pagalvoti ir apie trumpalaikę apartamentų nuomą, kuri yra galima, jeigu patys išvis negyvenate tam tikrame bute, bet galbūt kartais atvažiuojate. Štai Trakuose gyvenanti Nijolė sako, kad kaip tik tokiu nuomos variantu ir naudojasi: būtent nuomoja trumpalaikius apartamentus, ir tuomet viskas būna tikrai gerai. Kartais ji pati grįžta, kartais kažkas iš jos vaikų atvažiuoja, pernakvoja. Taip pat, laisvu metu, buto kaimynė iš tos pačios laiptinės tiesiog įleidinėja nuomininkus ir leidžia jiems nuomotis šią nuosavybę.

Ilgalaikė nuoma

Kai kuriems žmonėms verta įsigyti būstą senamiestyje vien tam, kad vėliau atėjus laikui būtų galima jį brangiai nuomoti. Senamiestyje 1 kambario butas pigiausiai kainuoja nuo 300 eurų per mėnesį, 2 kambarių – ne mažiau 400 eurų. Ir kainos tik kyla, jeigu bent šiek tiek gerėja tokių būstų kokybė. Ką jau kalbėti apie naujos statybos butus kur nors pačiame centre ir naujos statybos bute, kokius kad ketinama statyti, o gal jau statoma Paupyje.

Įrašo “Norite išnuomoti būstą senamiestyje? Patarimai” komenatarų: 1

  1. Nežinau kaip Lietuvoje, tačiau kur beatostogavau užsienyje, visada geresnius variantus rasdavau bookings.com, kad ir kaip norėjau išbandyti airbnb. Kai ieškojom vilos kompanijai, taip airbnb buvo super variantų, tačiau dviems, dėja, neradome.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *