Viena siena, vienas interjeras

Modernūs tapetaiAr žinote, kad jūsų namų ar buto interjeras visiškai pasikeis, jeigu vieną vienintelę sieną padarysite tikrai gražią ir išskirtinę? Gal tam padės 3d tapetai Dubingiuose, gal kažkokia speciali apdaila, tačiau būdų, kaip sukurti tą ypatingą žavesį, tikrai yra ne vienas.

Ką sako viena siena?

Visų pirma: kodėl gi reikėtų orientuotis išvis į tokį dalyką, kaip vienos sienos tvarkymą, dažymą, gražinimą visokeriopą? Pirmiausia dėl to, kad sienos yra mums tie ramsčiai, laikantys stogą, ir saugančios mus nuo šalčio, šilumos ar svetimo žmogaus. Tačiau apskritai siena yra kartu ir toks dalykas, kurį reikia mokėti paruošti tinkamai. Viena tinkamai paruošta, itin graži siena gali iš esmės visiškai pakeisti interjerą: iš jo paprasto ir ramaus gali sukurti kažką stilingo ir netradicinio. Taip tikrai gali atsitikti, tačiau reikia mokėti tai padaryti. O kaip sukurti gražią akcentinę interjero sieną? Patartina tris sienas palikti vyraujančios spalvos: šviesios, baltos, o gal tai apskritai dailylenčių sienos. O vieną likusią sieną paskirti tiesiog akcentams ir gražinimui.

Būdas: su 3D tapetais

Kaip jau minėta, vienas iš būdų, su kuriuo galima interjere pasiekti norimo efekto, tai yra 3D tapetai. Tai gražus ir stilingas būdas namus sukurti tokius, kokių norisi. Ką gali vaizduoti nuostabūs 3D tapetai? Tai gali būti ir erdvinis fototapetas, vaizduojantis kažkokią gamtą, kraštovaizdžius mieste. Taip pat tai gali būti ir tiesiog kažkokius statybinius iškilumus vaizduojantis dalykas. 3D tapetai gali būti tikrai labai gražus ir retas dalykas.

Būdas: su dažais

Kitas būdas, kaip paversti savo vieną sieną išskirtine – tai tiesiog dažų pagalba. Paprasčiausiai imti ir su ryškiomis spalvomis sutvarkyti viską taip, kaip jums gaunasi geriausiai. Tuomet ryškūs dažai tiesiog nušvies vieną sieną. Galvokite apie spalvų derinimą. Jeigu, pavyzdžiui, 3 sienos yra švelniai pilkos, o pasirinkta akcentinė siena raudona, tuomet prie pilkų sienų derėtų statyti raudonus baldus, o prie pilkos sienos – raudoną sofą. Galima dažyti ne visą sieną, o tik jos dalį, ir taip kurti geometrinę žaismę.

Būdas: su tinku ir glaistu

Kai kurie žmonės akcentinę sieną kuria su tam tikru reljefiniu glaistu ir tinku. Taip sukuriama struktūra, kuri meta šešėlį. Gali būti labai gražu, tačiau taip pat gali ir nepavykti, todėl ko jau ko, bet reljefinio sienos glaistymo nereikėtų daryti patiems, jeigu nesate šios srities specialistai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *