Pavasarinis Kaunas su išnuomota mašina

Norite pamatyti, kaip atrodo pavasarinis Kaunas, tačiau jame negyvenate ir neturite automobilio? Pigi automobilių nuoma Kaune leis pasivažinėti po laikinąją sostinę bei jos apylinkes ir pamatyti pavasarines grožybes.

Nemuno pilys

Jeigu su išnuomota mašina pradėsite kelionę ne nuo pačios Kauno širdies, o nuo šiek tiek toliau, galėsite susipažinti su Panemunės pilimis. Tam, kad jas pasiektumėte, būtinai reikalingas automobilis, ar tai būtų pigi nuoma, ar asmeniniai ratai. Tačiau kitaip nuvykti ten nebus patogu. Kelias, einantis ties Nemuno slėniu, sudaro daugiau negu 10 km, vienoje pusėje yra Nemunas ir didžiulis slėnis, kitoje – kalvos, piliakalniai ir pilys (pvz., Panemunės pilis, Rusnės pilis). Pavasaris yra nuostabus laikas pasivažinėti šiuo maršrutu su auto nuoma, kadangi patvinsta Nemunas, ir slėnis tampa drėgnas bei kupinas atsigaunančios gamtos gyvybės.

Vytauto parkas

Pigi automobilių nuoma KauneJeigu norėsite patikrinti, kaip laikosi pavasarinė gamta pačiame Kauno centre, vertės užsukti į Vytauto parką. Jis įsikūręs ant kalno, o parkas yra senovinis, nesuvaldytas, gražus kaip natūrali gamta. Jame taip pat yra ir labai seni atrakcionai, ant kurių suptis yra rizikinga, tačiau kartu ir labai smagu. Tegul pavasario vėjas švilpia plaukuose.

Parodų kalnas

Tai kitas Kauno kalnas, iki kurio verta pavažiuoti su mašina. Jis irgi apsodintas kone tankia giria, ant kalno yra Parodų rūmai, biblioteka. Vietiniai sako, kad čia vaikščioti pėsčiomis apskritai gana pavojinga, nes pasitaiko apiplėšimų, užpuolimų. O štai su automobiliu pasivažinėti čia smagu.

Nemuno ir Neries santaka

Pavasarį patvinsta vandenys, todėl ta vieta, kur susilieja Neris ir Nemunas – nepaprastai graži, kupina įspūdingų vaizdų. Pamatykite tikrą pavasario stichiją didžiuliuose slėniuose šalia santakos, pamatykite, kaip atrodo dvi upės. Tik turėkite žemėlapį, ten net ir paklysti būtų visai lengva, kadangi pievos prie santakos yra didžiulės. Jos puikiai matosi iš kitos pusės nuo tilto. Nuvažiuokite ir ten – pamatysite, kiek daug žaliuojančių plotų atsiveria prie upės.

Kauno botanikos sodas

Jis yra šiek tiek nutolęs nuo Kauno, tačiau labai gražus. Važiuoti į jį reikia su automobiliu. Pamatysite daug įvairių augalų, turinčių savo auginimo specifiką ir specialias vietas. Oranžerijoje pamatysite ne tik po stogu augančius augalus, bet ir keletą narvų, kuriuose gyvena apuokai ir pelėdos. Jeigu norėsite pamatyti ne tik augalų, bet ir gyvūnų, tuomet galite vykti į zoologijos sodą ir ten pasisveikinti su skirtingais Kauno gyventojais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *