Planuojame vestuves laive

Vestuvės laiveVestuvės – nepakartojama šventė, kurios pamiršti negali niekas, jeigu tik gerai ją surengia. Štai http://www.laivo-nuoma.lt/lt/sventes/kaledinis-vakarelis-klaipedoje-laive/ gali pasiūlyti puikią idėją, kaip nuostabiai praleisti laiką laive. Ko jums reikia, norint gauti tokį rezultatą? Tiesiog laiku apie viską pagalvoti ir išsinuomoti laivą.

Kodėl laivas

Jeigu apie tokią idėją pagalvojote pirmą kartą, gal tikrai ir kils klausimas, kodėl keliones laivu turėtų nustelbti įprastus pobūvius sausumoje. Iš esmės, galima į tai žvelgti ir kaip į labai netradicinį dalyką, ir kaip į labai tradicinį. Mat pasiplaukiojimai laivais visais laikais būdavo kažkas įprasto ir tiesiog įaugę į mūsų kraują. Mūsų žmonės buvo žvejai, mūsų žmonės plukdė sielius upėmis, o prie jūros pagaudavo daug žuvies. Taigi, laivas yra kažkas tradicinio. Tik ta tradicija yra tokia įprasta, kad mes netgi pamirštame ją buvus. Dėl to sakome, kad vestuvės laive yra kažkas labai originalaus.

Kaip papuošti laivą

Viena vertus, laivas jau pats savaime yra tarsi kažkokia vestuvių dekoracija. Tačiau vis tiek laivas gali atrodyti skirtingai, priklausomai nuo to, kaip gi jis papuoštas. Norite, kad viskas būtų tikrai gražu? Puoškite taip, kad atrodytų geriau. Gėlės, baltos spalvos popieriniai balionai, dekoracijos… Visgi, nepamirškite, kad laivas yra laivas, ir jame siaučia vėjas, jame dažnai taškosi vanduo. Ir iš bangų mūšos, ir iš dangaus. Todėl verčiau laivą puošti kuo tvaresnėmis dekoracijomis. Gėles pritvirtinti kažkur kampuose, girliandas rinktis tik patvarias, pavyzdžiui, lempučių girliandas. Vengti žvakių ar kitokių liepsną turinčių dekoracijų. Atsisakyti minties puošti laivą labai lengvai nupučiamais lengvučiais papuošimais. Kokį maistą tiekti į laivą? Apie tai irgi reikėtų pagalvoti, atsižvelgiant į tai, kad kai kuriems žmonėms gali ir pasireikšti jūros liga.

Ką vertėtų žinoti dėl svečių

Išties prieš rengiant vestuves bet kokioje erdvėje verta pagalvoti apie svečių dinamiką. Kiek bus sunkiai judančių žmonių. Kiek bus mažų vaikų ar dar žindomų kūdikių? Tai skaičiai, kurie gali iliustruoti daug. Jeigu atrodo, kad visa auditorija yra itin rizikinga, gal tuomet vestuves daryti sausumoje, o pasiplaukiojimą palikti tik kaip vieną pramoginę dalį, kurios galės atsisakyti tie, kam ji nelabai tinka. Tačiau apskritai dauguma svečių dažniausiai yra pakankamai sveiki ir galintys dalyvauti tokio tipo vestuvėse. Tad prieš mąstant apie vestuves laive, visada verta ir daugiau pagalvoti apie tai, kokie bus svečiai ir kiek laiko jie norės suptis virš vandens.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *