Ruošiamės naujam batų sezonui

Vos tik ima tirpti sniegai, kiekvienais metais zieminiai batai ima atsibosti vis labiau. Tiesiog laukte laukiame, kada pagaliau žieminius aulinius galėsime iškeisti į lengvą pavasarinę avalynę. Tai malonus ir labai smagus dalykas, kai jauti, kaip koja palengvėja kone po kilogramą, ir batai tarsi patys kelia į orą. Jeigu norite pradėti ruoštis pavasario ir vasaros sezonui, pradėkite tą daryti paeiliui.

Sutvarkyti ir išnešti senus batus

Batai žiemaiPirmiausia atlaisvinkite vietos spintose, kad ten tilptų vasariniai batai. Gali būti, kad per visą žiemą taip nė karto ir netvarkėte tos batų spintos, tad ten dabar pilna įvairių dulkių, purvo, akmenų ir kitokio šlamšto, kuris visą sezoną kaupėsi. Pravartu spintas išsiurbti, iššluoti ir išvalyti. Tegul kvepia gaiva. Pasilikite vienus šiltesnius batus, visų žieminių neišneškite. Kas žino, gal dar atvės, juk pavasaris pas mus permainingas.

Atsinešti praėjusių metų

Ten, kur keliaus šio sezono zieminiai batai, veikiausiai maišuose tykiai savo eilės laukia rudenį sunešti vasariniai bateliai, basutės, šlepetės. Metas atsinešti visą tą turtą. Smagu, nes jis užims mažiau vietos jūsų spintose, kadangi pati avalynė yra mažesnė. Įdėmiai apžiūrėkite kiekvieną porą ir paklauskite savęs, ką iš tiesų dar planuojate avėti. Gal kažkas suplyšę, yra broko. Nešite pas batsiuvį ar tiesiog išmesite? Palikite tik tuos batus ir tą avalynę, ką tikrai planuojate avėti. Su kitais elkitės atitinkamai: išmeskite, taisykite, atiduokite kam nors, parduokite, nuvežkite į sodą ir pan.

Paskaityti apie madas

Kiekvienais metais vasariniai batai, kaip ir drabužiai, turi savo mados ciklą. Taigi, jums vertėtų pasiaiškinti, kas madinga šį sezoną ir nuspręsti, ko jums dar trūksta. Gal kažką avėsite iš pernai metų, ir visai neketinate šokti pagal mados dūdelę. O gal norėsite pokyčių ir mielai įsigysite kažką visiškai naujo. Numatykite, kas madinga, nuspręskite, kokios mados tinka jums. Gal madingi aukštakulniai ant 15 cm kulno, tačiau jūsų ūgis yra 180 cm ir jūs aukštakulnių neavite. Kaip visada, pasirinkite tas madas, kurios geriausiai tiktų būtent jums.

Pirkti, ko trūksta

Galiausiai ateis maloniausias momentas, kuris išvis leis pamiršti, kad kažkur rūsy, maiše guli zieminiai batai. Tai – apsipirkimas. Eikite per parduotuves, užsisakykite avalynę internetu, rinkitės tai, kas madinga, kas gražu, kas jums tiktų ir ko jums trūksta. Pirma pirkite tai, ko jums labiausiai reikia, tik paskui – kas šiaip patinka.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *