Savaitgalį tvarkėme priebutį ir duris

KainosSavaitgalį pasitaikė labai gražus oras, dėl to nusprendėme, kad sutvarkysime priebutį ir senas medines duris. Vietoje pastarųjų – jau seniai laukia naujos medines durys kaina šį kartą gautos visai nebloga. Tik vis nebūdavo laiko, kada tas senas išimti ir įdėti naujas. Taip jau gyvename, kad vis nelieka laiko kažkam tikrai svarbiam. Tačiau šį kartą nusprendėme, kad visgi galime sau leisti skirti laiko ir sutvarkyti tai, kas seniai jau laukia.

Aptvaro sutvarkymas

Aptvaras ant išbetonuotos aikštelės jau turėjo būti padarytas seniai. Čia jau kelis metus kyšojo tokie gana aštrūs 10 cm strypai, ir aš ne kartą einant ant jų užlipau arba užkliuvau. Kaskart galvodavau, gerai, kad bent jau labai nesusižeidžiau, nes susižeidus būtų tiesiog siaubinga. Ir vis galvodavau – reikia greičiau padaryti tą aptvarą, sukaltitvorelę, padaryti stogelį, viską nudažyti. Kodėl to vis nepadarydavau? Tikriausiai dėl to, kad trūkdavo laiko arba pinigų. Be to, didžiausias stabdis buvo durys. Atrodė – na kam kažką daryti, jeigu jau greitu metu vis tiek teks keisti duris. Kai jas keisiu, tada ir tą tvorelę sutvarkysiu. Tačiau, kai atėjo laikas uždėti tą aptvarą, tai ir medinės durys dar nebuvo pakeistos.

Pačios tvorelės kaina buvo juokinga. Ją dariau iš savo medžiagų, be to, ir dažų iš seniau turėjau. Tik dažant kilo šiek tiek bėdų, nes iš pradžių dažiau pusę viena spalva, tada nuvažiavau nusipirkti daugiau, ir paaiškėjo, kad nusipirkau visai ne tuos dažus, kurių man iš tiesų reikėjo. Taigi, galima sakyti, šiek tiek susimoviau. Atsirado papildoma spalva, taip prieangis prie durų neatrodė gražiai, ir teko viską vėl per naują dažyti tais naujais dažais.

Durų pakeitimas

Tada pagaliau ir duris perkeitėme. Mes jas buvome jau iš anksto užsisakę. Bet tik pačias duris. Visa kita, kaip sakėme, patys pasidarysime. Iš tiesų, duris pasikeisti kas kažkiek metų tikrai būtina. Visų pirma, tai yra saugumo klausimas. Senos durys jūsų labai gerai neapsaugos, o spynos jau iš jų tiesiog iškristi gali. Reikia naujų, geriausia, jeigu tai šarvo durys su keliais užraktais. Taip pat verta atkreipti dėmesį ir į estetiką. Senos durys primena senus laikus. Jeigu tai ne etnografinė senovė, o sovietmetis – metas keisti duris. Galų gale, turint naujas medines duris, galima džiaugtis kur kas geriau namie išsilaikančia šiluma.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *