Statybinių pastolių pasirinkimas statybos darbams

Pastoliai pigiauStatybos darbams reikia greitų ir veiksmingų sprendimų, kad projektas būtų įgyvendintas ir pradėtas vykdyti. Šiame straipsnyje apžvelgsime skirtingus statybų darbams skirtų pastolių tipus ir paaiškinsime, kaip išsirinkti tinkamus savo projektui. Kad išvengtumėte nereikalingo vėlavimo, svarbu, kad prieš pradėdami projektą suprastumėte visus su darbu aukštyje susijusius pavojus. Statybiniai pastoliai yra puikus būdas užtikrinti, kad dirbant bet kokio aukščio pastatuose visi būtų saugūs. Statybos darbams galima naudoti daug skirtingų pastolių tipų, kurių kiekvienas turi savų privalumų ir apribojimų. Pastolių kaina, kiek realiai jie kainuoja.

Kas yra pastoliai?

Pastoliai – tai laikinas karkasas, naudojamas darbininkams ir medžiagoms paremti atliekant statybos arba remonto darbus. Paprastai jie statomi pastatų išorėje. Juos sudaro vertikalių ir horizontalių elementų, pagamintų iš tokių medžiagų kaip plienas, medis, aliuminis ir stiklo pluošto tinklas, derinys. Pastoliai būna įvairių stilių, medžiagų ir dydžių. Jie skirti laikinai naudoti ir yra lengvai surenkami.

Sutvirtinti pastoliai

Sutvirtinti pastoliai yra labiausiai paplitęs statybų darbams skirtų pastolių tipas. Juos sudaro iš plieno pagaminti vertikalūs elementai, sujungti horizontaliomis plieninėmis juostomis. Armuotieji pastoliai projektuojami atsižvelgiant į projekto tipą ir darbų riziką. Tose vietose, kur yra didelė krentančių daiktų rizika, naudojamas stogas ir apsauginis skydas. Tai vadinamieji barjeriniai pastoliai. Barjerinio tipo pastoliai gali būti naudojami siekiant apsaugoti darbuotojus nuo krintančių objektų, oro sąlygų ir tiesioginių saulės spindulių. Sutvirtinti pastoliai taip pat gali būti su apsauginiu narveliu. Jis įrengiamas konstrukcijos viršuje stogo viduje ir apsaugo darbuotojus nuo krentančių daiktų ir nukritimo nuo konstrukcijos. Svarbu atkreipti dėmesį, kad dėl saugos narvo sumažės pastolių vidaus plotas. Sutvirtintais pastoliais galima statyti bet kokio aukščio konstrukcijas. Klojiniai, kaip jie parduodami, kaip naudojami, kiek kainuoja.

Pastoliai su rūko grindimis

Pastoliai su rūko grindimis – tai žemo lygio pastolių tipas, skirtas darbuotojams paremti, kai po jais nėra jokių atramos priemonių. Pastoliai su rūko grindimis naudojami atliekant žemo lygio darbus, pavyzdžiui, dažymo ir langų valymo darbus. Šio tipo pastoliai dažniausiai naudojami darbams ant žemų arba plokščių stogų, taip pat dažnai naudojami gaisrams gesinti. Miglotų grindų pastoliai paprastai įrengiami pastato išorėje, juos sudaro kelios platformos, sujungtos horizontaliomis lentomis. Miglotų grindų pastolių lentos yra daug žemesnės nei įprastų pastolių lentos. Dėl to darbuotojams lengviau ir saugiau vaikščioti lentomis ir pasiekti žemai nuo žemės esančius langus ir stogus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *